Jesteś tutaj: HomeBydgoszczSympatyczny ambasador USA w Bydgoszczy

Sympatyczny ambasador USA w Bydgoszczy

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz poniedziałek, 01 lipiec 2013 14:11

Dobrze mówiący po polsku, pełen życzliwości do świata. Stephen Mull ambasador Stanów Zjednoczonych w Polsce odwiedził w poniedziałek Bydgoszcz, gdzie spotkał się z prezydentem Rafałem Bruskim, wojewodą Ewą Mes i studentami Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego.

Dzień dobry Bydgoszcz! Cieszę się, że jestem – napisał dzisiaj rano Stephenn Mull w jednym z portali społecznościowych. Po spotkaniu z wojewodą o godzinie 11 udał się na UKW, gdzie rozmawiał ze studentami o zagadnieniach dotyczących wolontariatu. Ta konferencja odbyła się w języku polskim

Komentarze

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

  • Grudziądzki szpital szpitalem wojewódzkim? Marszałek analizuje

    Grudziądzcy samorządowcy liczą, że będący powodem problemów finansowych miasta Grudziądza szpital przejmie województwo kujawsko-pomorskie, czyli przejdzie na utrzymanie wszystkich mieszkańców województwa. Ten pomysł krytykowany jest przez bydgoskiego radnego Romana Jasiakiewicza. Marszałek decyzji w tej sprawie nie podjął, zapowiada przeanalizowanie propozycji.

    Etykiety: Grudziądz
  • (Czarna) magia 500 plus

    Program 500 + zrobił furorę wśród polskich rodzin. Dzięki niemu partia rządząca zaskarbiła sobie zaufanie wyborców. Na pierwszy rzut oka wydaje się on pozytywny. Niestety, nawet najlepszy heros ma swoją wadę. Co jest piętą Achillesową programu 500 plus?

    Etykiety: 500Plus

Wiadomości z regionu

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.