Jesteś tutaj: HomeBydgoszczLATO dla seniorów na BSW

LATO dla seniorów na BSW

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz wtorek, 02 lipiec 2013 14:04

Bydgoska Szkoła Wyższa pod koniec miesiąca rozpocznie cykl Letniej Akademii Treningu Osobistego, który adresowany będzie dla osób powyżej 55 lat. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i pozwolić ma na naukę przydatnych ćwiczeń fizycznych, pobudzających umysł oraz aktywność społeczną.

W ramach LATO odbędą się wykłady poświęcone między innymi muzykoterapii, czy zasad zdrowego żywienia. Będą prowadzone także warsztaty z zakresu ćwiczenia pamięci oraz związane z aktywnością ruchową jak – Nordic Walking, Yoga, czy Pilatesu.

Liczba miejsc jest niestety ograniczona, dlatego do środy 3 lipca trwają zapisy pod numerem telefonu - 790-555-425. 

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Przeżyjmy te chwile raz jeszcze

    Europejska Federacja Lekkoatletyczna – European Athletics – opublikował niespełna trzyminutowy film podsumowujących tegoroczne Drużynowego Mistrzostwa Europy Super Liga, których gospodarzem była Bydgoszcz. Bohaterami filmu są reprezentanci Polski, ale czemu się dziwić, skoro zdominowali oni ten turniej, odnosząc historyczne zwycięstwo.

  • Brytyjskie media żyły wpadką w Bydgoszczy

    Równy tydzień temu kończyły się Drużynowe Mistrzostwa Europy w lekkiej atletyce, których gospodarzem była Bydgoszcz. Historyczny triumf reprezentacji Polski zapamiętamy na długo, a w innych krajach naturalne jest, że uwaga zwrócona była w inne kwestie. Brytyjskie media wyjaśniają dość zagadkową dyskwalifikację brytyjskiej sztafety 4x400 metrów, w jednej z ostatnich konkurencji turnieju.

Wiadomości sportowe

Wiadomości z regionu

Śledź nas