Jesteś tutaj: HomeBydgoszczŻeby wakacje były bezpieczne

Żeby wakacje były bezpieczne

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz środa, 03 lipiec 2013 13:31

Od piątku  w praktyce trwają wakacje. Rozpoczyna się okres wypoczynku i większej beztroski, jest to jednak czas, w którym dochodzi do większej liczby wypadków niż zwykle.

Od piątku do dzisiaj na kujawsko-pomorskich drogach zanotowano 20 wypadków drogowych. W jednym z nich na drodze wojewódzkiej pod Bożenkowem śmiertelnie zostać potrącony 17-letni mężczyzna. Jego ciało znaleziono w niedzielę nad ranem, jak można się domyślać sprawdza zdarzenia po prostu uciekł nie udzielając potrąconemu pomocy.

 

Także w nocy z sobotę na niedziele doszło do bójki w Inowrocławiu, w wyniku której śmierć poniósł 19-latek. Są to jednak dopiero pierwsze dni wakacji.

 

W tym okresie warto apelować o rozsądek i zachowanie zasad bezpieczeństwa. Zarówno na drodze, jak i także w czasie kąpieli. Każdego roku dochodzi bowiem do wielu utonięć. Ponadto, gdy widzimy, że dochodzi do bójki czy rozboju, nie bójmy się reagować. Czasami wiele pomoże samo wezwanie policji. 

Komentarze

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

  • Grudziądzki szpital szpitalem wojewódzkim? Marszałek analizuje

    Grudziądzcy samorządowcy liczą, że będący powodem problemów finansowych miasta Grudziądza szpital przejmie województwo kujawsko-pomorskie, czyli przejdzie na utrzymanie wszystkich mieszkańców województwa. Ten pomysł krytykowany jest przez bydgoskiego radnego Romana Jasiakiewicza. Marszałek decyzji w tej sprawie nie podjął, zapowiada przeanalizowanie propozycji.

    Etykiety: Grudziądz
  • (Czarna) magia 500 plus

    Program 500 + zrobił furorę wśród polskich rodzin. Dzięki niemu partia rządząca zaskarbiła sobie zaufanie wyborców. Na pierwszy rzut oka wydaje się on pozytywny. Niestety, nawet najlepszy heros ma swoją wadę. Co jest piętą Achillesową programu 500 plus?

    Etykiety: 500Plus

Wiadomości z regionu

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.