Jesteś tutaj: HomeBydgoszczWojewoda zamyka sektor

Wojewoda zamyka sektor

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz piątek, 20 wrzesień 2013 16:14

W przyszłym tygodniu Zawisza Bydgoszcz podejmować będzie u siebie Zagłębie Lubin. To miało być dla bydgoskich kibiców wielkie święto, bowiem z fanami gości łączą ich przyjazne stosunki. W slangu kibicowskim tego typu spotkania nazywa się – meczami przyjaźni. To święto mogą popsuć jednak decyzje urzędnicze.

Na wniosek policji wojewoda Ewa Mes wydała decyzję o zamknięciu sektora B w czasie tego meczu. Decyzja ta podyktowana jest łamaniem prawa przez kibiców, czyli odpalaniem rac którymi uświetniali swoje oprawy oraz stali w przejściu pomiędzy sektorami, co miało skutkować blokowaniem wyjść ewakuacyjnych. 

Warte obejrzenia

  • Chemik będzie próbował włączyć się w grę o III ligę?

    W sobotę 10 kwietnia rozegraną drugą kolejkę w ramach grupy mistrzowskiej – najciekawszym meczem był pojedynek lidera Zawiszy Bydgoszcz z Włocłavią Włocławek, ten mecz nie przyniósł jednak bramek, bliżej zwycięstwa byli gospodarze, ale pod koniec pierwszej połowy rzutu karnego nie wykorzystał Kamil Żylski. Przewaga Zawiszy nad Włocłavią oraz Liderem Włocławek to 3 punkty oraz jeden mecz zaległy w zanadrzu.

    Etykiety: piłka nożna
  • Stroje sportowe z własnym nadrukiem – gdzie zamówić?

    Drużyny i zespoły zamawiające oficjalne komplety meczowe, nierzadko spotykają się z problemem z dalszą personalizacją odzieży. Zamawianie strojów w jednym miejscu i wysyłka do specjalnej drukarni, która zrealizuje sportowe nadruki, wiąże się z dodatkowymi kosztami, które obciążają budżet klubu sportowego, szkoły, czy też kieszeni rodziców, których dziecko uczęszcza na treningi sportowe. Gdzie zatem najlepiej i najtaniej spersonalizować stroje sportowe?

Wiadomości sportowe

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Czwartek, 18 marca 2021

Wiadomości z regionu