Jesteś tutaj: HomeBydgoszczPrezydent Komorowski zachęca do wspierania dużych rodzin

Prezydent Komorowski zachęca do wspierania dużych rodzin

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz piątek, 20 wrzesień 2013 21:19

W piątek 20 września w kujawsko-pomorskim gościł prezydent Bronisław Komorowski. Część wizyty w regionie głowy państwa miała miejsce w Bydgoszczy, gdzie prezydent zwiedził hale produkcyjne bydgoskiej PESA oraz w Muzeum Okręgowym im. Leona Barciszewskiego spotkał się z rodzinami wielodzietnymi.

Jest to tematyka w której prezydent Polski powinien się dobrze czuć, gdyż sam jest ojcem pięciorga dzieci.

 

Świadome rodzicielstwo zawsze wiąże się z wyborem. To wybór piękny, ale także zobowiązujący. Z żoną wychowaliśmy pięcioro dzieci, dziś już wszystkie są wykształcone i dorosłe, i zawsze był to problem wyborów. Trzeba było wybrać, czy na wakacje jedzie tylko część z nas, czy wszyscy, ale wybieramy wtedy skromniejszy wyjazd – mówił prezydent Bronisław Komorowski.

 

W czasie tego spotkania działaniami bydgoskiego samorządu pochwalił się gospodarz miasta Rafał Bruski, który dużo uwagi poświęcił karcie ,,Rodzina 3+”, która od pewnego czasu funkcjonuje w mieście nad Brdą.

 

Prezydent Komorowski przyznał, że coraz więcej miast decyduje się na takie rozwiązania, ale to jest wciąż za mało. Dlatego w jego opinii, aby Polacy zaczęli rodzić więcej dzieci potrzebne są rozwiązania na szczeblu krajowym, w tym też dodatkowe ulgi podatkowe. 

Warte obejrzenia

  • Chemik będzie próbował włączyć się w grę o III ligę?

    W sobotę 10 kwietnia rozegraną drugą kolejkę w ramach grupy mistrzowskiej – najciekawszym meczem był pojedynek lidera Zawiszy Bydgoszcz z Włocłavią Włocławek, ten mecz nie przyniósł jednak bramek, bliżej zwycięstwa byli gospodarze, ale pod koniec pierwszej połowy rzutu karnego nie wykorzystał Kamil Żylski. Przewaga Zawiszy nad Włocłavią oraz Liderem Włocławek to 3 punkty oraz jeden mecz zaległy w zanadrzu.

    Etykiety: piłka nożna
  • Stroje sportowe z własnym nadrukiem – gdzie zamówić?

    Drużyny i zespoły zamawiające oficjalne komplety meczowe, nierzadko spotykają się z problemem z dalszą personalizacją odzieży. Zamawianie strojów w jednym miejscu i wysyłka do specjalnej drukarni, która zrealizuje sportowe nadruki, wiąże się z dodatkowymi kosztami, które obciążają budżet klubu sportowego, szkoły, czy też kieszeni rodziców, których dziecko uczęszcza na treningi sportowe. Gdzie zatem najlepiej i najtaniej spersonalizować stroje sportowe?

Wiadomości sportowe

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Czwartek, 18 marca 2021

Wiadomości z regionu