Jesteś tutaj: HomeBydgoszczPrezes Stowarzyszenia Przedsiębiorców organizuje bal

Prezes Stowarzyszenia Przedsiębiorców organizuje bal

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz środa, 09 październik 2013 19:07

W dniu 26 października w hotelu Słoneczny Młyn odbędzie się Bal Prezesa 2013 organizowany przez prezesa Stowarzyszenia Przedsiębiorców Pomorza i Kujaw. Będzie to okazja do spędzenia czasu w spokojnej atmosferze przez przedsiębiorców z naszego województwa oraz bardziej ,,luźne” rozmowy o rozwoju przedsiębiorczości.

Stowarzyszenie Przedsiębiorców Kujaw i Pomorza zostało powołane do życia w 2010 r.  W jego skład wchodzą doświadczeni przedsiębiorcy z naszego regionu, którzy przez lata uczestniczyli w rozmaitych projektach oraz przedsięwzięciach biznesowych, ukierunkowanych nie tylko na rozwój własnych firm, ale i całego regionu Kujaw i Pomorza. SPKiP skupia się na rozwoju przedsiębiorczości na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego poprzez nieustanne poszerzanie kontaktów oraz rozwój interesów w gronie przedsiębiorców z regionu. Cel ten osiągany jest poprzez wzajemne polecanie rzetelnych i doświadczonych w swoich branżach partnerów biznesowych, należących do Stowarzyszenia.

 

Patronat honorowy nad balem objął prezydent Rafał Bruski. Z kolei medialnie wydarzeniu patronować będzie Portal Kujawski. 

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Dziesięć lat temu ostatni raz na Zawiszy grała pierwsza reprezentacja

    18 listopada 2009 roku reprezentacja Polski podejmowała na stadionie bydgoskiego Zawiszy reprezentację Kanady. Przez kolejną dekadę nie było nam dane oglądać pierwszej piłkarskiej reprezentacji podczas meczu w Bydgoszczy. Tamto spotkanie mogło zostać zapamiętane przez oprawę, jaką przygotowali miejscowi kibice Zawiszy pt. ,,Z orłem w koronie po jednej stronie”.

    Etykiety: piłka nożna
  • Nasz bohater!

    We wtorkowy wieczór w meczu eliminacji do Euro 2020 na Stadionie Narodowym reprezentacja Polski pokonała Słowenię 3:2, pieczętując zwycięstwo grupie G, co skutkuje awansem do turnieju. Decydującego gola zdobył Jacek Góralski, chłopak z Bydgoszczy.

    Etykiety: Jacek Góralski

Wiadomości sportowe

Wiadomości z regionu

Śledź nas