Jesteś tutaj: HomeBydgoszczPrezes Stowarzyszenia Przedsiębiorców organizuje bal

Prezes Stowarzyszenia Przedsiębiorców organizuje bal

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz środa, 09 październik 2013 19:07

W dniu 26 października w hotelu Słoneczny Młyn odbędzie się Bal Prezesa 2013 organizowany przez prezesa Stowarzyszenia Przedsiębiorców Pomorza i Kujaw. Będzie to okazja do spędzenia czasu w spokojnej atmosferze przez przedsiębiorców z naszego województwa oraz bardziej ,,luźne” rozmowy o rozwoju przedsiębiorczości.

Stowarzyszenie Przedsiębiorców Kujaw i Pomorza zostało powołane do życia w 2010 r.  W jego skład wchodzą doświadczeni przedsiębiorcy z naszego regionu, którzy przez lata uczestniczyli w rozmaitych projektach oraz przedsięwzięciach biznesowych, ukierunkowanych nie tylko na rozwój własnych firm, ale i całego regionu Kujaw i Pomorza. SPKiP skupia się na rozwoju przedsiębiorczości na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego poprzez nieustanne poszerzanie kontaktów oraz rozwój interesów w gronie przedsiębiorców z regionu. Cel ten osiągany jest poprzez wzajemne polecanie rzetelnych i doświadczonych w swoich branżach partnerów biznesowych, należących do Stowarzyszenia.

 

Patronat honorowy nad balem objął prezydent Rafał Bruski. Z kolei medialnie wydarzeniu patronować będzie Portal Kujawski. 

Komentarze

Warte obejrzenia

 • Brytyjskie media żyły wpadką w Bydgoszczy

  Równy tydzień temu kończyły się Drużynowe Mistrzostwa Europy w lekkiej atletyce, których gospodarzem była Bydgoszcz. Historyczny triumf reprezentacji Polski zapamiętamy na długo, a w innych krajach naturalne jest, że uwaga zwrócona była w inne kwestie. Brytyjskie media wyjaśniają dość zagadkową dyskwalifikację brytyjskiej sztafety 4x400 metrów, w jednej z ostatnich konkurencji turnieju.

 • Bruski: Jak ktoś wieszczy koniec lekkiej atletyki w Bydgoszczy to jest w błędzie

  Historyczny triumf Polski na 100. lecie Polskiego Związku Lekkiej Atletyki to już historia. To, że doszło do tego w Bydgoszczy to efekt wielu zorganizowanych dużych imprez w naszym mieście. Czy to będzie już pożegnanie z wielkimi wydarzeniami lekkoatletycznymi dla Bydgoszczy? Takie spekulacje się pojawiły, które ożywają gdy swoje ambicje prezentuje Śląsk.

Wiadomości sportowe

 • To były słabe cztery lata dla regionu

  Przygotowania do kampanii wyborczej (ta oficjalnie ruszy dopiero po rejestracji list) są coraz bardziej widoczne, za chwilę kandydaci, w tym obecni posłowie będą agitować, aby oddać na nich głos. Warto przy takich okazjach pytać, co zrobili przez ostatnie cztery lata, a tych dokonań zbyt wielu nie mamy.

 • Rząd szacuje straty spowodowane suszą na ponad miliard złotych

  Problem suszy, a właściwie ogólnego deficytu wody, dostrzegalny jest od kilku tygodni. Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa w Puławach ocenił, że w okresie od 11 czerwca do 10 sierpnia zjawisko suszy dotknęło prawie wszystkie gminy w województwie kujawsko-pomorskim, w różnym stopniu. Ministerstwo Rolnictwa kładzie na stół pierwszą pulę pieniędzy.

  Etykiety: susza Rolnictwo

Wiadomości z regionu

Śledź nas