Jesteś tutaj: HomeBydgoszczPolicjanci postrzelili 33-latka w Białych Błotach

Policjanci postrzelili 33-latka w Białych Błotach

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz środa, 09 październik 2013 20:14

Dość nietypowo wyglądała wtorkowa interwencja funkcjonariuszy policji w Białych Błotach. Wczoraj wieczorem dyżurny bydgoskiej policji został poinformowany telefonicznie, że pod jednym z budynków podłożono ładunki wybuchowe.

Przybyli na miejsce policjanci zastali 33-latka, który wyjął przedmiot przypominający pistolet i zaczął celować nim w kierunku policjantów. Wezwany do rzucenia broni ruszył w kierunku funkcjonariuszy, ci oddali dwa strzały ostrzegawcze co nie powstrzymało napastnika. Jeden z policjantów postrzelił 33-latka w stopę. Natychmiast po tym udzielono mu pierwszej pomocy, a napastnik trafił do szpitala.

 

O tym, czy 33-latkowi zostaną postawione jakiekolwiek zarzuty zadecyduje prokurator.

Komentarze

Warte obejrzenia

 • Brytyjskie media żyły wpadką w Bydgoszczy

  Równy tydzień temu kończyły się Drużynowe Mistrzostwa Europy w lekkiej atletyce, których gospodarzem była Bydgoszcz. Historyczny triumf reprezentacji Polski zapamiętamy na długo, a w innych krajach naturalne jest, że uwaga zwrócona była w inne kwestie. Brytyjskie media wyjaśniają dość zagadkową dyskwalifikację brytyjskiej sztafety 4x400 metrów, w jednej z ostatnich konkurencji turnieju.

 • Bruski: Jak ktoś wieszczy koniec lekkiej atletyki w Bydgoszczy to jest w błędzie

  Historyczny triumf Polski na 100. lecie Polskiego Związku Lekkiej Atletyki to już historia. To, że doszło do tego w Bydgoszczy to efekt wielu zorganizowanych dużych imprez w naszym mieście. Czy to będzie już pożegnanie z wielkimi wydarzeniami lekkoatletycznymi dla Bydgoszczy? Takie spekulacje się pojawiły, które ożywają gdy swoje ambicje prezentuje Śląsk.

Wiadomości sportowe

 • To były słabe cztery lata dla regionu

  Przygotowania do kampanii wyborczej (ta oficjalnie ruszy dopiero po rejestracji list) są coraz bardziej widoczne, za chwilę kandydaci, w tym obecni posłowie będą agitować, aby oddać na nich głos. Warto przy takich okazjach pytać, co zrobili przez ostatnie cztery lata, a tych dokonań zbyt wielu nie mamy.

 • Rząd szacuje straty spowodowane suszą na ponad miliard złotych

  Problem suszy, a właściwie ogólnego deficytu wody, dostrzegalny jest od kilku tygodni. Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa w Puławach ocenił, że w okresie od 11 czerwca do 10 sierpnia zjawisko suszy dotknęło prawie wszystkie gminy w województwie kujawsko-pomorskim, w różnym stopniu. Ministerstwo Rolnictwa kładzie na stół pierwszą pulę pieniędzy.

  Etykiety: susza Rolnictwo

Wiadomości z regionu

Śledź nas