Jesteś tutaj: HomeBydgoszczPolicjanci postrzelili 33-latka w Białych Błotach

Policjanci postrzelili 33-latka w Białych Błotach

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz środa, 09 październik 2013 20:14

Dość nietypowo wyglądała wtorkowa interwencja funkcjonariuszy policji w Białych Błotach. Wczoraj wieczorem dyżurny bydgoskiej policji został poinformowany telefonicznie, że pod jednym z budynków podłożono ładunki wybuchowe.

Przybyli na miejsce policjanci zastali 33-latka, który wyjął przedmiot przypominający pistolet i zaczął celować nim w kierunku policjantów. Wezwany do rzucenia broni ruszył w kierunku funkcjonariuszy, ci oddali dwa strzały ostrzegawcze co nie powstrzymało napastnika. Jeden z policjantów postrzelił 33-latka w stopę. Natychmiast po tym udzielono mu pierwszej pomocy, a napastnik trafił do szpitala.

 

O tym, czy 33-latkowi zostaną postawione jakiekolwiek zarzuty zadecyduje prokurator.

Komentarze

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

  • Sejmik chce uczcić 100. lecie powrotu Kujaw i Pomorza do Polski. Projekt stanowiska słaby

    W poniedziałek 16 grudnia na Sejmiku Województwa planowane jest przyjęcie stanowiska w sprawie uczczenia 100. Rocznicy Powrotu Pomorza i Kujaw do Wolnej Polski. Wątpliwości może budzić już jednak treść zaproponowanego dokumentu, w którym zapomina się nawet wspomnieć o Powstaniu Wielkopolskim.

  • Jutro Sejmik Województwa uchwali budżet

    Przed nami budżetowa sesja Sejmiku Województwa – sesje budżetowe należą do najważniejszych, choć w przypadku samorządów wojewódzkich, często radni podejmują decyzje o mniejszej wadze, niż np. w miastach na prawach powiatu. Dlaczego tak jest? - bowiem duża część inwestycji Samorządu Województwa odbywa się poza oficjalnym budżetem, poprzez spółki podległe kapitałowo województwu.

Wiadomości z regionu

Śledź nas