Jesteś tutaj: HomeBydgoszczPiS: PO odpowiedzialne za upadek Zachemu (wideo)

PiS: PO odpowiedzialne za upadek Zachemu (wideo)

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz czwartek, 25 październik 2012 16:08

Na konferencji prasowej radny Prawa i Sprawiedliwości Tomasz Rega poinformował o skierowaniu do prezydenta Rafała Bruskiego interpelacji, w której pyta o kwestie upadku Zachemu i przyszłości Spółki Wodnej ,,Kapuściska”, której udziałowcem jest ten zakład.

 

Pan prezydent Bruski występuje w tej interpelacji jako podwójny adresat. Z jednej strony jako prezydent naszego miasta, a z drugiej strony jako przewodniczący Platformy Obywatelskiej w Bydgoszczy – poinformował radny – Czy udało się Panu jako prezydentowi i przewodniczącemu bydgoskiego PO spotkać z Donaldem Tuskiem i co z tego spotkania wynikło? – pyta radny, odnosząc się do zapowiedzi prezydenta, że o sytuacji zakładu porozmawia z premierem rządu.

 

Radny pyta także o to, czy w sprawie Zachemu interweniował poseł Paweł Olszewski i o kwestie ewentualnej rekomendacji dla prezesa Zachemu Konrada Mikołajskiego do zarządu miejskiej spółki KPEC – Jako nagrody za nieudolne prezesowanie Zachemem – dodaje radny.

 

Pan Konrad Mikołajski objął zakład, gdy była w dobrej kondycji, jak jest teraz widzimy – skomentował uczestniczący w konferencji prasowej przewodniczący bydgoskich struktur PiS Łukasz Schreiber.

 

Politycy PiS pytają prezydenta jak na upadek Zachemu przygotowana jest  Spółka Wodna ,,Kapuściska” która oczyszcza 1/3 komunalnych ścieków w Bydgoszczy.

Czekamy na odpowiedzi Urzędu Miasta do tych zarzutów.

Komentarze

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

Wiadomości z regionu