Jesteś tutaj: HomeBydgoszczWzmocnienia komunikacyjne na święto zmarłych

Wzmocnienia komunikacyjne na święto zmarłych

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz wtorek, 30 październik 2012 11:40

1 listopada uruchomione zostaną dodatkowe kursy komunikacji publicznej w Bydgoszczy. Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji publicznej tego dnia chce skierować na ulice dodatkowe 80 autobusów i 20 wagonów tramwajowych.

 

Wzmocnień spodziewać się możemy na liniach które dojeżdżają w okolice cmentarzy. Przy tym apeluje się, aby w miarę możliwości korzystać z komunikacji publicznej, a samochód zostawić w domu, gdyż w ten sposób można tylko uniknąć korków pod cmentarzami.

 

W okolicach cmentarzy planowane są także zmiany przepisów ruchu. Część ulic będzie jednokierunkowa. Z tego powodu apeluje się do kierowców, którzy wybiorą 1 listopada samochód o uwagę i stosowanie się do znaków tymczasowych.

 

Szczegółowe informacje o zmianach znaleźć można na stronie internetowej ZDMiKP – www.zdmikp.bydgoszcz.pl

Komentarze

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

Wiadomości z regionu