Jesteś tutaj: HomeBydgoszczWzmocnienia komunikacyjne na święto zmarłych

Wzmocnienia komunikacyjne na święto zmarłych

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz wtorek, 30 październik 2012 11:40

1 listopada uruchomione zostaną dodatkowe kursy komunikacji publicznej w Bydgoszczy. Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji publicznej tego dnia chce skierować na ulice dodatkowe 80 autobusów i 20 wagonów tramwajowych.

 

Wzmocnień spodziewać się możemy na liniach które dojeżdżają w okolice cmentarzy. Przy tym apeluje się, aby w miarę możliwości korzystać z komunikacji publicznej, a samochód zostawić w domu, gdyż w ten sposób można tylko uniknąć korków pod cmentarzami.

 

W okolicach cmentarzy planowane są także zmiany przepisów ruchu. Część ulic będzie jednokierunkowa. Z tego powodu apeluje się do kierowców, którzy wybiorą 1 listopada samochód o uwagę i stosowanie się do znaków tymczasowych.

 

Szczegółowe informacje o zmianach znaleźć można na stronie internetowej ZDMiKP – www.zdmikp.bydgoszcz.pl

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Dziesięć lat temu ostatni raz na Zawiszy grała pierwsza reprezentacja

    18 listopada 2009 roku reprezentacja Polski podejmowała na stadionie bydgoskiego Zawiszy reprezentację Kanady. Przez kolejną dekadę nie było nam dane oglądać pierwszej piłkarskiej reprezentacji podczas meczu w Bydgoszczy. Tamto spotkanie mogło zostać zapamiętane przez oprawę, jaką przygotowali miejscowi kibice Zawiszy pt. ,,Z orłem w koronie po jednej stronie”.

    Etykiety: piłka nożna
  • Nasz bohater!

    We wtorkowy wieczór w meczu eliminacji do Euro 2020 na Stadionie Narodowym reprezentacja Polski pokonała Słowenię 3:2, pieczętując zwycięstwo grupie G, co skutkuje awansem do turnieju. Decydującego gola zdobył Jacek Góralski, chłopak z Bydgoszczy.

    Etykiety: Jacek Góralski

Wiadomości sportowe

Wiadomości z regionu

Śledź nas