Jesteś tutaj: HomeBydgoszczO bydgoskiej Straży Miejskiej w TVN Turbo

O bydgoskiej Straży Miejskiej w TVN Turbo

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz niedziela, 28 wrzesień 2014 20:20

Bydgoscy funkcjonariusze Straży Miejskiej wystąpili w programie telewizji TVN Turbo ,,Emil – Łowca fotoradarów”. Jak sama jego nazwa wskazuje, zapewne municypalni w tym programie wystąpili bez swojej zgody, a przy tym pozytywnego wizerunku Bydgoszczy nie przynieśli.

Znany w całym kraju łowca źle ustawionych fotoradarów straży gminnych odwiedził w 4 odcinku 2 sezonu Bydgoszcz. Jego uwagę zwróciło zachowanie strażnika w nieoznakowanym radiowozie przy ulicy Szubińskiej. Strażnik jak wyjaśnia w audycji Emil Rau nie do końca precyzyjnie ustawiał fotoradar do pomiaru. Na dodatek jak zaznaczał autor programu silnik w samochodzie chodził cały czas włączony, gdy zgodnie z przepisami ruchu drogowego w terenie zabudowanym w czasie postoju powinien być po minucie wyłączony. Emil Rau zwrócił także uwagę, że nieznakowany samochód, aby wjechać na wysepkę przy ulicy Szubińskiej musiał złamać znak - zakaz ruchu.

 

Filmowanie pracy rozwścieczyło na tyle jednego strażnika, który jak podkreślał kilkukrotnie Rau nie był ubrany w regulaminowe umundurowanie bydgoskiej Straży Miejskiej, że na oczach profesjonalnej ekipy telewizyjnej dochodziło do scen niemalże gorszących. Incydent zakończył przyjazd patrolu policji, który wylegitymował uczestników zbiegowiska, a przy okazji nakazał wyłączyć silnik w nieoznakowanej Skodzie.

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Co się odwlecze to nie uciecze

    Derbami Zawisza – Chemik niebiesko-czarni mieli rozegrać pierwszy po latach przerwy mecz na stadionie Zawiszy przy ulicy Gdańskiej – mecz planowany był na inauguracje rundy wiosennej w marcu. Do meczu jednak nie doszło z uwagi na epidemię COVID-19, z powodu której w IV lidze nie rozpoczęto nawet rundy wiosennej. Los chciał, że Zawisza podejmie Chemika na inaugurację sezonu 2020/2021.

    Etykiety: piłka nożna
  • Kolejny dobry występ nadziei polskiego tenisa z Kujaw

    We Wrocławiu odbyły się zawody w tenisie juniorskim do lat 18. Dobry występ odnotowała na nich Zuzanna Szczepańska, uczennica II LO w Inowrocławiu, która wywalczyła dwa medale. Dla

    Szczepańskiej było to pożegnanie z rozgrywkami juniorskimi.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

Wiadomości z regionu