Jesteś tutaj: HomeBydgoszczKolejne nazwiska do Sejmiku

Kolejne nazwiska do Sejmiku

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz poniedziałek, 29 wrzesień 2014 19:17

Platforma Obywatelska ujawniła kształt swoich list do Sejmiku w okręgu nr 1 obejmujący miasto Bydgoszcz. Liderem listy będzie przewodnicząca Sejmiku Dorota Jakuta, zaś z drugiego miejsca wystartuje Edward Hartwich. Skład listy jest zatem podobny do tej jaką podawał Portal Kujawski od samego początku.

Zmieniło się tylko to, że z pierwszego miejsca wystartowała Jakuta, zaś Hartwich z drugiego. Nr 3 będzie radny Maciej Świątkowski. Inne media sugerowały, że żaden z tych trzech kandydatów nie znajdzie się na czołowym miejscu. Kolejne miejsca: nr 4 – Zbigniew Pawłowicz (były senator, dyrektor Centrum Onkologii), nr 5 Maciej Grześkowiak (bydgoski radny), nr 6 Małgorzata Czajkowska-Malinowska, nr 7 Krzysztof Kazimierz Napieraj, nr 8 Małgorzata Rogowska, nr 9 Daniel Lakner, nr. Paulina Gatza.

 

Na liście Prawa i Sprawiedliwości nr 1 będzie radny miejski Michał Krzemowski, zaś z nr 2 wystartuje lider kujawsko-pomorskich struktur Polski Razem Jarosława Gowina Andrzej Walkowiak (były parlamentarzysta).

 

Listę SLD otworzy radna Elżbieta Krzyżanowska, drugi będzie przewodniczący Rady Miasta Bydgoszczy Roman Jasiakiewicz, z ostatniej pozycji wystartuje zaś były poseł Grzegorz Gruszka.

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Co się odwlecze to nie uciecze

    Derbami Zawisza – Chemik niebiesko-czarni mieli rozegrać pierwszy po latach przerwy mecz na stadionie Zawiszy przy ulicy Gdańskiej – mecz planowany był na inauguracje rundy wiosennej w marcu. Do meczu jednak nie doszło z uwagi na epidemię COVID-19, z powodu której w IV lidze nie rozpoczęto nawet rundy wiosennej. Los chciał, że Zawisza podejmie Chemika na inaugurację sezonu 2020/2021.

    Etykiety: piłka nożna
  • Kolejny dobry występ nadziei polskiego tenisa z Kujaw

    We Wrocławiu odbyły się zawody w tenisie juniorskim do lat 18. Dobry występ odnotowała na nich Zuzanna Szczepańska, uczennica II LO w Inowrocławiu, która wywalczyła dwa medale. Dla

    Szczepańskiej było to pożegnanie z rozgrywkami juniorskimi.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

Wiadomości z regionu