Jesteś tutaj: HomeBydgoszczMinisterstwo Sportu dotuje, a boiska stoją puste

Ministerstwo Sportu dotuje, a boiska stoją puste

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz wtorek, 30 wrzesień 2014 10:44

W ostatnim czasie obserwowaliśmy gorszący spektakl, gdy boiska piłkarskie przy ulicy Gdańskiej 163 stoją puste, zaś Stowarzyszenie Piłkarskie ,,Zawisza” z powodu mało obiektywnych powodów nie może prowadzić tam treningów. Okazuje się, że o dotację na remont bocznych boisk przy Kompleksie Sportowym ,,Zawisza” występował bydgoski ratusz.

Ministerstwo Sportu w odpowiedzi na zapytanie Jarosława Wenderlicha informuje, że Bydgoszcz na rozbudowę bazy sportowej CWZS otrzymało w 2013 roku środki z Programu Rozwoju Inwestycji Sportowych.

 

Pieniądze te przeznaczono m.in. na uzupełnienie nawierzchni dwóch boisk treningowych do piłki nożnej, czy wzmocnienie istniejącej już trawy naturalnej w obrębie pól bramkowych.

 

Pieniądze zainwestowano, a przez ostatnie miesiące boiska stały właściwie puste.

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Co się odwlecze to nie uciecze

    Derbami Zawisza – Chemik niebiesko-czarni mieli rozegrać pierwszy po latach przerwy mecz na stadionie Zawiszy przy ulicy Gdańskiej – mecz planowany był na inauguracje rundy wiosennej w marcu. Do meczu jednak nie doszło z uwagi na epidemię COVID-19, z powodu której w IV lidze nie rozpoczęto nawet rundy wiosennej. Los chciał, że Zawisza podejmie Chemika na inaugurację sezonu 2020/2021.

    Etykiety: piłka nożna
  • Kolejny dobry występ nadziei polskiego tenisa z Kujaw

    We Wrocławiu odbyły się zawody w tenisie juniorskim do lat 18. Dobry występ odnotowała na nich Zuzanna Szczepańska, uczennica II LO w Inowrocławiu, która wywalczyła dwa medale. Dla

    Szczepańskiej było to pożegnanie z rozgrywkami juniorskimi.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

Wiadomości z regionu