Jesteś tutaj: HomeBydgoszczPESA zaprezentowała w Berlinie pierwszy pociąg dla Bawarii

PESA zaprezentowała w Berlinie pierwszy pociąg dla Bawarii

Napisane przez  Redakcja / PESA Bydgoszcz SA Opublikowano w Bydgoszcz wtorek, 30 wrzesień 2014 16:41
PESA Bydgoszcz SA/x-news

Na odbywających się w Berlinie targach InnoTrans zaprezentowano publicznie pierwszy z pociągów spalinowych typu Link, który będzie woził pasażerów w niemieckim regionie Bawarii. Niemieckie koleje państwowe Deutsche Bahn podpisały z bydgoską PESA także nową umowę na wyprodukowanie 26 tego typu pojazdów o wartości około 100 mln euro.

- Mamy wysokie oczekiwania jeżeli chodzi o wykonanie tych pojazdów – wyjaśnia reprezentująca DB dr Heike Hanagarth.

 

- To jest jeden z najważniejszych klientów, z którymi się posiada kontrakt, który otwiera drzwi na całym świecie właściwie u każdegoklienta – podkreśla sukces swojej firmy Marcin Jędryczka, członek zarządu PESA Bydgoszcz.

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Co się odwlecze to nie uciecze

    Derbami Zawisza – Chemik niebiesko-czarni mieli rozegrać pierwszy po latach przerwy mecz na stadionie Zawiszy przy ulicy Gdańskiej – mecz planowany był na inauguracje rundy wiosennej w marcu. Do meczu jednak nie doszło z uwagi na epidemię COVID-19, z powodu której w IV lidze nie rozpoczęto nawet rundy wiosennej. Los chciał, że Zawisza podejmie Chemika na inaugurację sezonu 2020/2021.

    Etykiety: piłka nożna
  • Kolejny dobry występ nadziei polskiego tenisa z Kujaw

    We Wrocławiu odbyły się zawody w tenisie juniorskim do lat 18. Dobry występ odnotowała na nich Zuzanna Szczepańska, uczennica II LO w Inowrocławiu, która wywalczyła dwa medale. Dla

    Szczepańskiej było to pożegnanie z rozgrywkami juniorskimi.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

Wiadomości z regionu