Jesteś tutaj: HomeBydgoszczNa sali sesyjnej coraz bardziej ostro

Na sali sesyjnej coraz bardziej ostro

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz sobota, 28 luty 2015 09:20

Takich emocji jak w tej kadencji to w sali sesyjnej Rady Miasta Bydgoszczy nie było dawno. W ostatnią środę samorządowcy PO i PiS nie szczędzili sobie złośliwości.

 

W dyskusji nad przyszłością kamienicy przy ulicy Jagiellońskiej 2 prezydent Rafał Bruski odpowiadając na zarzuty radnego PiS Rafał Piaseckiego, że miasto chce się pozbyć perełki, pozwolił sobie na wycieczkę osobistą sugerując, że radny nie zna się na ekonomi – Z mediów pamiętam, że pana radnego na parkingu zlicytowali.

 

Odpowiedź radnego Piaseckiego nie była lżejsza – To rządy Platformy Obywatelskiej doprowadziły do tego, że upadła moja poprzednia firma – wyjaśniał – Ja swoje zobowiązania spłacam do dzisiaj, w przeciwieństwie do pana Mikołajskiego, który po upadku Zachemu dostał od pana prezydenta ciepłą posadkę w spółce miejskiej.

 

Ta wypowiedź spotkała się z interwencją przewodniczącego Rady Miasta Zbigniewa Sobocińskiego z PO, który przywoływał radnego do porządku. Gdy Piasecki zaczął sugerować, że biznes udaje się obecnie prowadzić przede wszystkim osobom związanym z PO, przewodniczący Sobociński odebrał mu głos.

 

W głosowaniu Rada Miasta Bydgoszczy wyraziła zgodę na sprzedaż budynku, w którym mieści się klub ,,Savoy”.

 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

28. lstopada CZARNY DZIEŃ POLSKIEJ SŁUŻBY ZDROWIA.

 

Wiadomości z regionu