Jesteś tutaj: HomeBydgoszczIKEA coraz bliższa otwarcia

IKEA coraz bliższa otwarcia

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz środa, 15 kwiecień 2015 00:24

Przedstawiciele firmy IKEA informują nas, że budowa sklepu na skrzyżowaniu ulic Fordońskiej i Łowickiej odbywa się zgodnie z planem i jeszcze w tym roku będziemy mogli zrobić w nim zakupy. Będzie to pierwszy sklep znanej na całym świecie marki w województwie kujawsko-pomorskim.

 

W bezpośrednim otoczeniu oraz wewnątrz budynku IKEA widać intensywne zmiany. Kończy się montaż regałów magazynowych. Jednocześnie rozpoczęto instalowanie konstrukcji sali sprzedaży dużych mebli, zwanej potocznie showroom’em. Jest to miejsce z gotowymi aranżacjami zaprojektowanymi przez wykwalifikowanych dekoratorów wnętrz z zespołu IKEA. Ma inspirować i podpowiadać, jak w ciekawy i prosty sposób, za pomocą mebli i dodatków wyczarować własny styl. Przestrzeń wielkiej hali zostaje zagospodarowywana i nabiera kształtów za sprawą ścianek działowych. Powstanie tam między innymi tzw. market hall, czyli część sklepu, gdzie znajdzie się mały asortyment, bogaty w różnorodne wzory i kolory, np.: kubki, ręczniki, czy zasłony. Większe towary, takie jak meble znajdą się w części samoobsługowej, która jest ważnym elementem konceptu IKEA, opierającego się na idei oferowania szerokiego asortymentu artykułów wyposażenia domu, dostępnych dla wszystkich ludzi i wszystkich mieszkań. Troska o to, by codzienne, domowe życie wielu ludzi stawało się jeszcze lepsze widać już na poziomie showroom’u, gdzie każdy produkt jest czytelnie opisany i posiada dokładną lokalizację, dzięki czemu łatwo można go odnaleźć w magazynie. Artykuły w dziale samoobsługowym zapakowane są zaś w wygodne w transporcie, płaskie paczki.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

Wiadomości z regionu