Jesteś tutaj: HomeBydgoszczIKEA coraz bliższa otwarcia

IKEA coraz bliższa otwarcia

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz środa, 15 kwiecień 2015 00:24

Przedstawiciele firmy IKEA informują nas, że budowa sklepu na skrzyżowaniu ulic Fordońskiej i Łowickiej odbywa się zgodnie z planem i jeszcze w tym roku będziemy mogli zrobić w nim zakupy. Będzie to pierwszy sklep znanej na całym świecie marki w województwie kujawsko-pomorskim.

 

W bezpośrednim otoczeniu oraz wewnątrz budynku IKEA widać intensywne zmiany. Kończy się montaż regałów magazynowych. Jednocześnie rozpoczęto instalowanie konstrukcji sali sprzedaży dużych mebli, zwanej potocznie showroom’em. Jest to miejsce z gotowymi aranżacjami zaprojektowanymi przez wykwalifikowanych dekoratorów wnętrz z zespołu IKEA. Ma inspirować i podpowiadać, jak w ciekawy i prosty sposób, za pomocą mebli i dodatków wyczarować własny styl. Przestrzeń wielkiej hali zostaje zagospodarowywana i nabiera kształtów za sprawą ścianek działowych. Powstanie tam między innymi tzw. market hall, czyli część sklepu, gdzie znajdzie się mały asortyment, bogaty w różnorodne wzory i kolory, np.: kubki, ręczniki, czy zasłony. Większe towary, takie jak meble znajdą się w części samoobsługowej, która jest ważnym elementem konceptu IKEA, opierającego się na idei oferowania szerokiego asortymentu artykułów wyposażenia domu, dostępnych dla wszystkich ludzi i wszystkich mieszkań. Troska o to, by codzienne, domowe życie wielu ludzi stawało się jeszcze lepsze widać już na poziomie showroom’u, gdzie każdy produkt jest czytelnie opisany i posiada dokładną lokalizację, dzięki czemu łatwo można go odnaleźć w magazynie. Artykuły w dziale samoobsługowym zapakowane są zaś w wygodne w transporcie, płaskie paczki.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Dziesięć lat temu ostatni raz na Zawiszy grała pierwsza reprezentacja

    18 listopada 2009 roku reprezentacja Polski podejmowała na stadionie bydgoskiego Zawiszy reprezentację Kanady. Przez kolejną dekadę nie było nam dane oglądać pierwszej piłkarskiej reprezentacji podczas meczu w Bydgoszczy. Tamto spotkanie mogło zostać zapamiętane przez oprawę, jaką przygotowali miejscowi kibice Zawiszy pt. ,,Z orłem w koronie po jednej stronie”.

    Etykiety: piłka nożna
  • Nasz bohater!

    We wtorkowy wieczór w meczu eliminacji do Euro 2020 na Stadionie Narodowym reprezentacja Polski pokonała Słowenię 3:2, pieczętując zwycięstwo grupie G, co skutkuje awansem do turnieju. Decydującego gola zdobył Jacek Góralski, chłopak z Bydgoszczy.

    Etykiety: Jacek Góralski

Wiadomości sportowe

Wiadomości z regionu

Śledź nas