Jesteś tutaj: HomeBydgoszczDemolował przychodnie na Wyżynach

Demolował przychodnie na Wyżynach

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz czwartek, 13 grudzień 2012 17:03

Za zniszczenie szyby w placówce zdrowia 33-latkowi grozi kara do 5 lat pobawienia wolności.

Wczoraj przed południem dyżurny bydgoskiej policji otrzymał informacje o uszkodzeniu mienia w przychodni na bydgoskich Wyżynach. W trakcie rozmowy ze zgłaszającym okazało się, że do placówki zdrowia wszedł mężczyzna, który zaczął chodzić po budynku bez wyraźnego celu. Zapytany przez personel co tutaj robi i czy do kogoś przyszedł, „pacjent” z niewiadomych powodów nogą zbił szybę w drzwiach wejściowych do przychodni, po czym oddalił sie -relacjonuje mł. asp. Przemysław Słomski.

 

Policjanci rozpoczęli poszukiwania, co pozwoliło zatrzymać rannego w nogę (w wyniku kopnięcia w szybę) 33-latka, który jak się okazało był pod wpływem alkoholu.

Komentarze

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

 

  • Kluczowe pytanie dla wielu kwestii – jaki będzie nowy budżet Unii Europejskiej?

    Powoli końca dobiega perspektywa finansowa Unii Europejskiej 2014-2020, której rozliczenie zapewne potrwa jeszcze rok, może dwa dłużej, to kluczowe staje się pytanie jak będzie wyglądać perspektywa 2021-2027? Wiele inwestycji planowanych jest w oparciu o środki unijne, począwszy od szczebla rządowego po samorządowych.

    Etykiety: Unia Europejska
  • Spółka marszałkowska jeszcze nie inwestuje, ale prezes dobrze zarabia

    W marcu 2018 roku Sejmik Województwa wyraził zgodę na powołanie spółki Kujawsko-Pomorskie Inwestycje Regionalne. Celem spółki jest prowadzenie dużych inwestycji z ramienia Samorządu Województwa, na razie spółka jeszcze żadnego dużego projektu inwestycyjnego nie prowadzi, natomiast Zarząd Województwa ,reprezentując jedynego wspólnika spółki (Samorząd Województwa) zdecydował o wysokiej pensji dla prezesa.

Wiadomości z regionu

Śledź nas