Jesteś tutaj: HomeBydgoszczDemolował przychodnie na Wyżynach

Demolował przychodnie na Wyżynach

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz czwartek, 13 grudzień 2012 17:03

Za zniszczenie szyby w placówce zdrowia 33-latkowi grozi kara do 5 lat pobawienia wolności.

Wczoraj przed południem dyżurny bydgoskiej policji otrzymał informacje o uszkodzeniu mienia w przychodni na bydgoskich Wyżynach. W trakcie rozmowy ze zgłaszającym okazało się, że do placówki zdrowia wszedł mężczyzna, który zaczął chodzić po budynku bez wyraźnego celu. Zapytany przez personel co tutaj robi i czy do kogoś przyszedł, „pacjent” z niewiadomych powodów nogą zbił szybę w drzwiach wejściowych do przychodni, po czym oddalił sie -relacjonuje mł. asp. Przemysław Słomski.

 

Policjanci rozpoczęli poszukiwania, co pozwoliło zatrzymać rannego w nogę (w wyniku kopnięcia w szybę) 33-latka, który jak się okazało był pod wpływem alkoholu.

Komentarze

Warte obejrzenia

 • Sportis Business Club zainaugurował działalność

  W ubiegłym tygodniu działalność oficjalnie zainaugurował w Osielsku Sportis Business Club. Celem Business Clubu jest wsparcie finansowe dla rozwoju klubu piłkarskiego Sportis, który występuje na boisku w Łochowie. Drużyna seniorów awansowała w poprzednim (zakończonym szybciej z powodu COVID-19) sezonie do IV ligi.

 • Finał okręgowego Pucharu Polski przyniósł emocję za cały sezon

  Unia Janikowo zdobywcą okręgowego Pucharu Polski – w nagrodę zespół z Kujaw w przyszłym tygodniu zmierzy się w rozgrywkach Pucharu Polski na szczeblu centralnym z I ligowym Zagłębiem Sosnowiec. W finale Unia pokonała we Włocławku Zawiszę Bydgoszcz.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

 • Mocny przyrost zachorowań na COVID-19 w kujawsko-pomorskim

  W sobotę Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 843 nowych przypadkach COVID-19 w Polsce, z czego 24 przypadkach w województwie kujawsko-pomorskim. Tak dużego dziennego przyrostu nie mieliśmy w naszym województwie od dawna – właściwie od fazy rozwoju epidemii w marcu.

  Etykiety: covid19
 • Abp Gądecki apeluje do wiernych o zakrywanie ust i nosa podczas nabożeństw

  W poczuciu odpowiedzialności za życie i zdrowie Polaków, apeluję ponownie do wszystkich wiernych o ścisłe przestrzeganie zaleceń służb sanitarnych, a zwłaszcza o zakrywanie ust i nosa podczas nabożeństw religijnych - podkreślił przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki.

  Etykiety: covid19

Wiadomości z regionu