Jesteś tutaj: HomeBydgoszczPo świętach zwolnienia

Po świętach zwolnienia

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz niedziela, 16 grudzień 2012 20:31

O tym, że najbliższe święta będą trudne dla rodzin pracowników Zachemu wiedzieliśmy już od dawna. Zaraz po ich zakończeniu, w dniu 27 grudnia rozpocznie się procedura zwolnień masowych.

O tych planach firma Zachem poinformowała kilka dni temu Powiatowy Urząd Pracy. Zwolnienia mają objąć grupę około 600 pracowników. Zagrożeni są jednak także pracujący w spółkach kooperujących z Zachemem.

 

Powiatowy Urząd Pracy zapowiada, że zwolnionym pracownikom zaoferuje szkolenia. Ponadto zatrudnieniem części zwalnianych osób zainteresowane mają być dwie bydgoskie firmy.

Komentarze

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

 

  • Kluczowe pytanie dla wielu kwestii – jaki będzie nowy budżet Unii Europejskiej?

    Powoli końca dobiega perspektywa finansowa Unii Europejskiej 2014-2020, której rozliczenie zapewne potrwa jeszcze rok, może dwa dłużej, to kluczowe staje się pytanie jak będzie wyglądać perspektywa 2021-2027? Wiele inwestycji planowanych jest w oparciu o środki unijne, począwszy od szczebla rządowego po samorządowych.

    Etykiety: Unia Europejska
  • Spółka marszałkowska jeszcze nie inwestuje, ale prezes dobrze zarabia

    W marcu 2018 roku Sejmik Województwa wyraził zgodę na powołanie spółki Kujawsko-Pomorskie Inwestycje Regionalne. Celem spółki jest prowadzenie dużych inwestycji z ramienia Samorządu Województwa, na razie spółka jeszcze żadnego dużego projektu inwestycyjnego nie prowadzi, natomiast Zarząd Województwa ,reprezentując jedynego wspólnika spółki (Samorząd Województwa) zdecydował o wysokiej pensji dla prezesa.

Wiadomości z regionu

Śledź nas