Jesteś tutaj: HomeBydgoszczKibice z Białych Błot potrzebującym

Kibice z Białych Błot potrzebującym

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz niedziela, 16 grudzień 2012 21:14

Fan Klub Zawiszy Bydgoszcz w Białych Błotach dzięki uprzejmości sponsorów zorganizował paczki świąteczne dla najbardziej potrzebujących dzieci. W ten sposób chcą sprawić, aby zbliżające się święta były dla nich przyjemniejsze.

Po za słodyczami dzieci z gminy Białe Błota otrzymały także gadżety I ligowca. Kibice podkreślają, że duże znaczenie dla tej akcji mieli darczyńcy – firmy Hero, Moto Martek, MotoMar, PW Domix.

 

W najbliższym tygodniu zostanie także przeprowadzona w Bydgoszczy akcja ,,Niebiesko-Czarny Mikołaj”. Tak jak przed rokiem kibice przekażą paczki świąteczne podopiecznym placówek opiekuńczych.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

 

  • Kluczowe pytanie dla wielu kwestii – jaki będzie nowy budżet Unii Europejskiej?

    Powoli końca dobiega perspektywa finansowa Unii Europejskiej 2014-2020, której rozliczenie zapewne potrwa jeszcze rok, może dwa dłużej, to kluczowe staje się pytanie jak będzie wyglądać perspektywa 2021-2027? Wiele inwestycji planowanych jest w oparciu o środki unijne, począwszy od szczebla rządowego po samorządowych.

    Etykiety: Unia Europejska
  • Spółka marszałkowska jeszcze nie inwestuje, ale prezes dobrze zarabia

    W marcu 2018 roku Sejmik Województwa wyraził zgodę na powołanie spółki Kujawsko-Pomorskie Inwestycje Regionalne. Celem spółki jest prowadzenie dużych inwestycji z ramienia Samorządu Województwa, na razie spółka jeszcze żadnego dużego projektu inwestycyjnego nie prowadzi, natomiast Zarząd Województwa ,reprezentując jedynego wspólnika spółki (Samorząd Województwa) zdecydował o wysokiej pensji dla prezesa.

Wiadomości z regionu

Śledź nas