Jesteś tutaj: HomeBydgoszczKto bydgoszczaninem roku 2012?

Kto bydgoszczaninem roku 2012?

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz poniedziałek, 17 grudzień 2012 10:40

Do czwartku przyjmujemy zgłoszenia do naszego plebiscytu Bydgoszczanin roku 2012. Chcemy wyróżnić w nim osoby najbardziej zaangażowane w sprawy społeczne.

 

Do tej pory otrzymaliśmy trzy zgłoszenia:

- Janusz Zemke – Poseł do Parlamentu Europejskiego. Za całokształt działalności na rzecz Bydgoszczy i regionu.

- Krystian Frelichowski – lider środowiska Gazety Polskiej w Bydgoszczy. Za determinację w jednoczeniu środowisk patriotycznych nad Brdą.

- ks. Roman Kneblewski – proboszcz parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zaangażowany w szerzenie wartości patriotycznych, głównie wśród młodzieży.

 

Drugą kategorią są wyróżnienia kierowane do osób reprezentujących młode pokolenie. Na chwilę obecną mamy zgłoszoną jedną kandydatkę.

-Marta Nowicka – prezes bydgoskiego oddziału KoLibra. W swojej działalności w ostatnim roku nie bała się podejmować tematów trudnych, ale ważnych dla młodych ludzi.

 

Uaktualniono 21 grudnia - na życzenie zainteresowanej Marty Nowickiej wykreślono z plebiscytu.

 

Do 20 grudnia kolejnych kandydatów można zgłaszać pod adresem mailowym – redakcja@portalkujawski.pl

Kolejnym etapem plebiscytu będzie głosowanie w serwisie Facebook.

Komentarze

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

 

  • Kluczowe pytanie dla wielu kwestii – jaki będzie nowy budżet Unii Europejskiej?

    Powoli końca dobiega perspektywa finansowa Unii Europejskiej 2014-2020, której rozliczenie zapewne potrwa jeszcze rok, może dwa dłużej, to kluczowe staje się pytanie jak będzie wyglądać perspektywa 2021-2027? Wiele inwestycji planowanych jest w oparciu o środki unijne, począwszy od szczebla rządowego po samorządowych.

    Etykiety: Unia Europejska
  • Spółka marszałkowska jeszcze nie inwestuje, ale prezes dobrze zarabia

    W marcu 2018 roku Sejmik Województwa wyraził zgodę na powołanie spółki Kujawsko-Pomorskie Inwestycje Regionalne. Celem spółki jest prowadzenie dużych inwestycji z ramienia Samorządu Województwa, na razie spółka jeszcze żadnego dużego projektu inwestycyjnego nie prowadzi, natomiast Zarząd Województwa ,reprezentując jedynego wspólnika spółki (Samorząd Województwa) zdecydował o wysokiej pensji dla prezesa.

Wiadomości z regionu

Śledź nas