Jesteś tutaj: HomeBydgoszczGroźny karambol w Osielsku (wideo)

Groźny karambol w Osielsku (wideo)

Napisane przez  Redakcja / ZycieBydgoszczy.pl Opublikowano w Bydgoszcz niedziela, 06 styczeń 2013 00:47
źródło: zyciebydgoszczy.pl

Przez trzy godziny krajowa 5 piątka w miejscowości Wilcze była zablokowana, wszystko z powodu wypadku do którego doszło po godzinie 21. Rannych zostało sześć osób.

Na prostym odcinku drogi kierujący Fordem Mondeo próbował wyprzedzać na trzeciego i zderzył się z samochodem marki Nissan. Ford zderzył się także z samochodem marki Honda.

 

Dwie osoby były zakleszczone w jednym z samochodów. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i jednocześnie uwolnieniu radnych. Ostatecznie do szpitala zostało zabranych sześc osób, w tym dwójka dzieci – wyjaśnia portalowi ZycieBydgoszczy.pl Dariusz Grobelniak z Miejskiego Stanowiska Kierowania.

 

W akcji ratowniczej wzięły udział trzy zastępy straży pożarnej i pięć karetek.

Komentarze

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

 

  • Kluczowe pytanie dla wielu kwestii – jaki będzie nowy budżet Unii Europejskiej?

    Powoli końca dobiega perspektywa finansowa Unii Europejskiej 2014-2020, której rozliczenie zapewne potrwa jeszcze rok, może dwa dłużej, to kluczowe staje się pytanie jak będzie wyglądać perspektywa 2021-2027? Wiele inwestycji planowanych jest w oparciu o środki unijne, począwszy od szczebla rządowego po samorządowych.

    Etykiety: Unia Europejska
  • Spółka marszałkowska jeszcze nie inwestuje, ale prezes dobrze zarabia

    W marcu 2018 roku Sejmik Województwa wyraził zgodę na powołanie spółki Kujawsko-Pomorskie Inwestycje Regionalne. Celem spółki jest prowadzenie dużych inwestycji z ramienia Samorządu Województwa, na razie spółka jeszcze żadnego dużego projektu inwestycyjnego nie prowadzi, natomiast Zarząd Województwa ,reprezentując jedynego wspólnika spółki (Samorząd Województwa) zdecydował o wysokiej pensji dla prezesa.

Wiadomości z regionu

Śledź nas