Jesteś tutaj: HomeBydgoszczOkradali klientów dyskoteki

Okradali klientów dyskoteki

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz poniedziałek, 07 styczeń 2013 15:04

W nocy z soboty na niedzielę, w jednym z nocnych klubów na bydgoskim Śródmieściu policjanci 18-latkę i jej 24-letniego kolegę.

Jeden z klientów zauważył, że młoda dziewczyna wyjmuje z nie swojej kurtki portfel. Zaniepokojony o sprawie powiadomił policję.

 

Funkcjonariusze ustalili, że dziewczyna ukradzione przedmioty przekazywała starszemu kompanowi. W chwili zatrzymania 24-latek miał przy sobie dwa skradzione portfele i telefony komórkowe. Obojgu zostanie postawiony zarzut kradzieży, za który grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

 

  • Kluczowe pytanie dla wielu kwestii – jaki będzie nowy budżet Unii Europejskiej?

    Powoli końca dobiega perspektywa finansowa Unii Europejskiej 2014-2020, której rozliczenie zapewne potrwa jeszcze rok, może dwa dłużej, to kluczowe staje się pytanie jak będzie wyglądać perspektywa 2021-2027? Wiele inwestycji planowanych jest w oparciu o środki unijne, począwszy od szczebla rządowego po samorządowych.

    Etykiety: Unia Europejska
  • Spółka marszałkowska jeszcze nie inwestuje, ale prezes dobrze zarabia

    W marcu 2018 roku Sejmik Województwa wyraził zgodę na powołanie spółki Kujawsko-Pomorskie Inwestycje Regionalne. Celem spółki jest prowadzenie dużych inwestycji z ramienia Samorządu Województwa, na razie spółka jeszcze żadnego dużego projektu inwestycyjnego nie prowadzi, natomiast Zarząd Województwa ,reprezentując jedynego wspólnika spółki (Samorząd Województwa) zdecydował o wysokiej pensji dla prezesa.

Wiadomości z regionu

Śledź nas