Jesteś tutaj: HomeBydgoszczWypadek na obiektach Zawiszy. Ranni dwaj piłkarze

Wypadek na obiektach Zawiszy. Ranni dwaj piłkarze

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz środa, 06 kwiecień 2016 21:09

Wczoraj wieczorem dwóch piłkarzy Zawiszy Bydgoszcz zostało poszkodowanych w wypadku samochodowym, do którego doszło na obiektach Cywilno-Wojskowego Związku Sportowego Zawisza przy ulicy Gdańskiej. Z tego też powodu w meczu rewanżowym Pucharu Polski nie mógł wystąpić Jakub Łukowski.

 

Zawisza dzisiejszy mecz przegrał 1:2, choć sytuacja niebiesko-czarnych przed tym meczem była dość trudna, gdyż w Warszawie przegrali 4:0.

 

Piłkarze Jakub Łukowski i Maciej Kona poruszali się wczoraj po miejskich obiektach pieszo. Na zawodników najechała kierująca samochodem marki volkswagen.

 

Do zdarzenia doszło we wtorek (05.04.2016) około godziny 19:00 na terenie CWZS „Zawisza”. Wówczas kierująca vw golfem jadąc w kierunku ulicy Gdańskiej na wysokości budynku LA (lekkoatletyki) wjechała na barierę zabezpieczającą, potrąciła dwóch pieszych idących przy krawędzi jezdni, a następnie uderzyła w urządzenie sterujące szlabanem. Piesi nie odnieśli większych obrażeń. Po badaniach w szpitalu zostali zwolnieni do domu. Policjanci zatrzymali 34-letniej kierującej prawo jazd - Do zdarzenia doszło we wtorek (05.04.2016) około godziny 19:00 na terenie CWZS „Zawisza”. Wówczas kierująca vw golfem jadąc w kierunku ulicy Gdańskiej na wysokości budynku LA (lekkoatletyki) wjechała na barierę zabezpieczającą, potrąciła dwóch pieszych idących przy krawędzi jezdni, a następnie uderzyła w urządzenie sterujące szlabanem. Piesi nie odnieśli większych obrażeń. Po badaniach w szpitalu zostali zwolnieni do domu. Policjanci zatrzymali 34-letniej kierującej prawo jazdy  -  relacjonuje zdarzenie Komenda Miejska Policji.

Komentarze

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

Informacja epidemiologiczna

w kujawsko-pomorskim

 

- skumulowana liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie – 72.

 

Stan na dzień 31.03.2020 r.:

- liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie –76

- liczba osób hospitalizowanych – 75

- liczba osób aktualnie w kwarantannie – 8867

- liczba osób objętych nadzorem – 1500

- liczba pobranych próbek – 2046

 

 

 

źrodło: Wojewoda Kujawsko-Pomorski

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

zwracam się do Pana Ministra z zapytaniem jaka istnieje możliwość pilnej poprawy jakości wyposażenia w środki ochrony indywidualnej wszystkich zespołów ratownictwa medycznego obsługujących bydgoskie szpitale, poprzez pilną dostawę profesjonalnych maseczek antywirusowych typu FFP3 lub FFP2


Otrzymałem dzisiaj bardzo niepokojącą informację, że bydgoscy, i nie tylko bydgoscy, ratownicy medyczni (problem ten dotyczy także ratowników obsługujących szpitale w innych miejscowościach Regionu), w czasie wyjazdów do osób chorych i przewożenia pacjentów do szpitali są wyposażeni wyłącznie w zwykłe maseczki chirurgiczne, które absolutnie nie chronią ratowników  przed zarażeniem koronawirusem!

http://tygodnikbydgoski.pl/rozmowy/jak-koronawirus-wplywa-na-rynek-wydawniczy-w-polsce-rozmowa

Wiadomości z regionu