Jesteś tutaj: Home

Marszałek wyda ponad 300 tys. złotych na reklamę w mediach

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Regionalne poniedziałek, 07 listopad 2016 10:00

Firma BRINGMORE ADVERTSING z Chorzowa przeprowadzi kampanie reklamową dotyczącą wydatkowania funduszy unijnych z Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020. Wykonawca zaoferował przeprowadzenie kampanii za ponad 332 tys. złotych.

Większość tych pieniędzy trafi do mediów z województwa kujawsko-pomorskiego. Od dłuższego czasu podnoszony jest zarzut, iż Urząd Marszałkowski przez płatne ogłoszenia kupuje sobie przychylność mediów. Ten zarzut kierowany jest również do mediów, gdyż w ostatnim czasie byliśmy świadkami jak TVP Bydgoszcz, w której dużej mierze reklamuje się Urząd Marszałkowski, niezbyt dużo uwagi poświęca się niesprawiedliwej polityce marszałka wobec Bydgoszczy.

 

Przed tygodniem radny wojewódzki Andrzej Walkowiak postulował na sesji sejmiku zarzut, że rozdawanie redakcjom mięsa gęsiego służy zdobywaniu politycznej przychylności redakcji.

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy