Jesteś tutaj: Home

Marszałek ,,prostuje” zamierzenia dotyczące drogi S-10

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Regionalne środa, 08 luty 2017 13:33

Budowa drogi S-10 na odcinku Bydgoszcz – Nakło – Piła nadal będzie znajdować się na liście rezerwowej Kontraktu Terytorialnego. W opublikowanej pod koniec ubiegłego tygodnia korekcie jak informuje Urząd Marszałkowski mieliśmy do czynienia ,,z omyłką pisarską”.

W materiale zamieszczonym na stronie, w treści załącznika do projektu Stanowiska Zarządu Województwa dotyczącego zmian Kontraktu Terytorialnego dla Województwa Kujawsko-Pomorskiego z 1 lutego 2017 r., wkradła się pomyłka pisarska. Na liście projektów warunkowych w art. 6 KT omyłkowo został skreślony wiersz 11. „S-10 Bydgoszcz – Piła” zamiast 12. „S-10 Bydgoszcz – Toruń” - czytamy w sprostowaniu w Biuletynie Informacji Publicznej.

 

Wykreślenie odcinka Bydgoszcz – Toruń z listy rezerwowej ma uzasadnienie, gdyż zadanie to zostało ujęte na liście podstawowej. Natomiast usunięcie odcinka Bydgoszcz – Piła, przy jednoczesnym pozostawieniu odcinka Toruń – Płońsk spotkało się z zarzutami m.in. radnego Romana Jasiakiewicza.

 

W opublikowanej dzisiaj wersji załącznika odcinek Bydgoszcz – Piła nadal znajduje się na liście rezerwowej.

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy