Jesteś tutaj: Home

Drogie szkolenie ARiMR pod Toruniem

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Regionalne piątek, 21 lipiec 2017 11:09

W czerwcu dziennik ,,Fakt” opublikował zdjęcia z imprezy jaka odbywała się w Łysomicach pod Toruniem. Uczestnikami tej zabawy byli regionalni pracownicy Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, którzy formalnie uczestniczyli w szkoleniu. Dotarliśmy do niemałych faktur z tamtego ,,szkolenia”.

Tak przypadek sprawił, że zdjęcia zrobiono dzień po przypadających urodzinach wicedyrektora. ARiMR od samego początku twierdził, że jeżeli doszło do jakiś zabaw to pracownicy bawili się za swoje. Wyjaśnień wymagają jednak dość wysokie wydatki na ,,usługi” gastronomiczne, którymi obciążono ARiMR.

 

Właściciele lokalu w którym przebywali pracownicy ARiMR wystawili na tą agencję rolną fakturę o wartości ponad 10 tys. zł. Z tego prawie 3 tys. zł to były koszty noclegu, zaś ponad 5 tys. zł ,,usługa gastronomiczna”. Koszty typowo szkoleniowe nie przekroczyły na tej fakturze nawet 1,3 tys. zł.

 

5 tys. zł na ,,usługę gastronomiczną” - wobec tej informacji nie można tak po prostu przejść do porządku dziennego.

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy