Jesteś tutaj: Home

Tomasz Lenz umacnia się na pozycji barona PO

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Regionalne poniedziałek, 04 grudzień 2017 15:20

W sobotę w godzinach 10:00 – 18:00 odbywały się w całej Polsce wybory szefów regionów i powiatów. Wynik wyborów na szefa regionu kujawsko-pomorskiego raczej nie powinien zaskakiwać, bowiem w tych wyborach wystartował tylko jeden kandydat – poseł Tomasz Lenz z Torunia. Oznacza to, że szykują się kolejne lata dominacji toruńskich struktur.

Sytuacja, iż na funkcję szefa regionu ubiegała się tylko jedna osoba dotyczyła właściwie większości województw, przez co wybory nie były, aż tak emocjonalnie. I choć polityka Lenza nie zawsze jest dobrze odbierana przez bydgoskie struktury Platformy Obywatelskiej, to drugą kadencję z rzędu nikt w Bydgoszczy nie rzucił mu rękawicy.

 

Szefem struktur powiatowych PO w Bydgoszczy został bydgoski poseł Paweł Olszewski. Strukturom bezpośrednio w Toruniu został były senator Michał Wojtczak. Jednym z jego trzech zastępców będzie marszałek województwa Piotr Całbecki.

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy