Jesteś tutaj: Home

Tragiczny wypadek autokaru z kibicami. W Bydgoszczy zbiórka krwi

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Regionalne wtorek, 19 marzec 2013 19:32

Około godziny 4 w nocy, w miejscowości Mikanowo z niewyjaśnionych przyczyn, do rowu wpadł autokar który wracali kibice Lechii Gdańsk z meczu ekstraklasy piłkarskiej w Gliwicach. Dwie osoby zginęły na miejscu. Kilkanaście osób odniosło ciężkie obrażenia.

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że autokar z kibicami z Gdańska, z niewyjaśnionych dotąd przyczyn, zjechał na lewe pobocze, przejechał przez rów i wywrócił się w polu – wyjaśnia nadkom. Małgorzata Marczak z Włocławskiej policji. Dokładniejsze przyczyny wypadku ma wyjaśnić policyjne śledztwo.

 

Poszkodowanych przewieziono do szpitali we Włocławku, Aleksandrowie Kujawskim i Toruniu.

 

Na wieść o tej tragedii dość szybko zareagowała społeczność kibiców Zawiszy Bydgoszczy, którzy mimo waśni dzielących kibiców, tłumnie oddają krew przy ulicy Markwarta w Bydgoszczy.

 

Dzielą nas barwy, lecz pasja ta sama – informują kibice Zawiszy na swojej stronie.

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy