Jesteś tutaj: Home

Polska Rodziną Silna

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz niedziela, 10 czerwiec 2018 17:59

Przez całą Polskę przeszły dzisiaj Marsze dla Życia i Rodziny, również w Bydgoszczy kilkaset osób wyraziło swoje przywiązanie do wartości rodzinnych oraz do ochrony życia od poczęcia do naturalnej śmierci. Hasło tegorocznego marszu to ,,Polska Rodziną Silna”, będące nawiązaniem do obchodzonego jubileuszu 100. lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

 

W marszu udział wzięli przedstawiciele wszystkich pokoleń, zarówno ci najmłodsi prowadzeni jeszcze w wózkach, ale również seniorzy. Dość sporo uczestników to była młodzież. Marsz przebiegał w radosnej atmosferze. W jego trakcie podkreślano, iż w okresie zaborów, gdy Polski nie było na mapach, to Polska przetrwała głównie dzięki rodzinom.

 

 

 

 

 

 

Marsz rozpoczął się na Placu Kościeleckich, po Mszy Świętej sprawowanej w świątyni jezuickiej, a zakończył pod Bazyliką, gdzie odbywał się następnie festyn rodzinny.

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy