Jesteś tutaj: Home

Kolejne budynki znikają z krajobrazu ulicy Grunwaldzkiej

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz poniedziałek, 06 sierpień 2018 00:16

Ulica Grunwaldzka zmienia się nie do poznania – wszystko za sprawą realizowanej jej przebudowy do standardu dwupasmowego. Dodatkowo powstanie buspas.

Najbardziej do tej pory krajobraz zmienił się na odcinku leśnym pomiędzy Osową Górą i Czyżówkiem. Już długie miesiące temu doszło do wycięcia fragmentów lasu. Od kilku tygodni widzimy natomiast przygotowania do położenia nawierzchni jezdni.

 

Zdjęcia z maja

 

Na Czyżkówku póki co pracę drogowe właściwie nie są prowadzone. Powoli znikają natomiast z krajobrazu kolejne budynki, przeznaczone do wyburzenia pod tą inwestycję. W ostatnich dniach ciężki sprzęt pracuje przy budynku leżącym obok rzeczki Flis. Na zdjęciach widać pełen bałagan, to z kolei pozostałość po silnym wietrze jaki towarzyszył sobotniej burzy.

 

 

 

 

Rozbudowa ulicy Grunwaldzkiej na odcinku od węzła Zachodniego do planowanego węzła drogi ekspresowej S-5 w Pawłówku zrealizowana ma zostać do połowy przyszłego roku. Firma Budimex za zrealizowanie tej inwestycji otrzyma blisko 76 mln zł.

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy