Jesteś tutaj: Home

Tak prezentować mają się Młyny Rothera (wideo)

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz piątek, 21 wrzesień 2018 21:45

W piątkowy wieczór na Wyspie Młyńskiej na dosłownie kilka minut zgasły wszystkie światła, tak aby oczy publiki zwróciły się na prezentacji wyświetlane na elewacji Młynów Rothera. Multimedialny pokaz miał na celu zobrazować co będzie wewnątrz Mlynów.

Obok znanych już koncepcji jak ogrody wody oraz muzeum mózgu, pojawił się wątek związany z nauką i matematyką. Szczegóły na materiale filmowym:

 

W sobotę i niedzielę będzie można wejść do środka. Młyny Rothera staną otworem w godzinach 10:00 – 17:00, mieszkańcy będą wpuszczani w grupach na 20 minut. Po obiekcie będzie oprowadzał przewodnik. Wcześniej należy jednak uzyskać bezpłatne wejściówki, co można uczynić z Bydgoskim Centrum Informacji Turystycznej przy ulicy Niedźwiedziej.

 

Do Młynów Rothera warto zajrzeć w sobotę, przy okazji udziału w Dniu Bez Samochodu, w ramach którego czeka nas wiele atrakcji na ulicy Długiej. Więcej o tym wydarzeniu - Europejski Dzień Bez Samochodu

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Interpelacja w sprawie wsparcia dla organizatorów kongresów, konferencji, targów, wystaw i szkolen. Do przeczytania na stronie Sejmu RP - tutaj