Jesteś tutaj: Home

Około 2 mln zł zadłużenia Chemika Bydgoszcz

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz czwartek, 27 wrzesień 2018 00:16
Około 2 mln zł zadłużenia Chemika Bydgoszcz Archiwum

W czerwcu rozpoczęły się rozmowy w sprawie przejęcia przez Miasto Bydgoszcz około 94% akcji spółki Łuczniczka Bydgoszcz, prowadzącą występującą w rozgrywkach Plus Ligi drużynę siatkarską Chemika Bydgoszcz. W czerwcu zgodę na ewentualne odkupienie tych akcji wyrazili radni Rady Miasta.

 

Okazuje się, że sprawa jest nieco bardziej skomplikowana. Wczoraj prezydent Rafał Bruski poinformował, że na spółce ciąży zadłużenie o wysokości około 2 mln zł, czego w czerwcu bydgoski samorząd nie wiedział. Wykazał to dopiero prowadzony w ramach przygotowania do nabycia przez Miasto akcji audyt.

 

O dalszym losie tej sprawować mają planowane dalej negocjacje, nowa okoliczność może wpłynąć jednak na mniejszą cenę, bowiem Miasto Bydgoszcz odkupując akcje zadłużonej spółki, zobowiąże się do spłacenia zadłużenia.

 

Pozostałe 6% akcji klubu jest własnością Chemika Bydgoszcz.

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy