Jesteś tutaj: Home

Prezydent wcielił się w rolę sędziego

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz sobota, 13 październik 2018 17:53

W ramach kolejnej odsłony ,,aktywnej” kampanii wyborczej kandydaci Koalicji Obywatelskiej rozegrali mecz sparingowy na jednym z orlików na Bartodziejach. Stawką meczu było wsparcie Bydgoskiego Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych. W rolę sędziego wcielił się kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta – urzędujący włodarz Bydgoszczy, Rafał Bruski.

- Każdy uczestnik za to, że mógł tutaj wystąpić musiał zapłacić 50 zł, co zostanie przekazane na cel charytatywny – poinformował przed meczem, prezydent Rafał Bruski – Wystawimy na aukcję wspaniałego piłkarza, według mnie najlepszego w historii naszego futbolu, pana prezesa Zbigniewa Bońka. Środki z tej koszulki z autografem, będą również przeznaczone na zespół placówek.

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy