Jesteś tutaj: Home

Prokuratura nie dopatrzyła się nieprawidłowości w bydgoskim ratuszu

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz czwartek, 18 październik 2018 22:15

Pod koniec sierpnia poseł Tomasz Latos na antenie Radia PiK powiedział, że w Urzędzie Miasta mogą mieć ,,bardzo poważne nieprawidłowości”. W odpowiedzi prezydent Rafał Bruski skierował sprawę do prokuratury, a ta ją ostatecznie umorzyła. Dzisiaj prezydent Bruski napisał w tej sprawie list otwarty do posła Latosa, swojego kontrkandydata w wyścigu o fotel prezydenta.

Prokuratura Rejonowa stwierdziła, że brak jest uzasadnionego podejrzenia popełnienia przestępstwa . W opinii prezydenta Rafała Bruskiego oznacza to, że pracownicy ratusza zostali oczyszczeni od zarzutów stawianych im medialnie przez posła Tomasza Latosa.

 

Apeluje zatem o odwołanie nieprawdziwych oskarżeń oraz zaprzestanie dalszych insynuacji – napisał prezydent Rafał Bruski w liście otwartym. Dalej włodarz Bydgoszczy sugeruje Latosowi rozważenie przeprosin pracowników Urzędu Miasta Bydgoszczy.

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Interpelacja w sprawie wsparcia dla organizatorów kongresów, konferencji, targów, wystaw i szkolen. Do przeczytania na stronie Sejmu RP - tutaj