Jesteś tutaj: Home

Bruski: Wyniki tych wyborów przywracają mi wiarę w demokrację

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz poniedziałek, 22 październik 2018 20:07

Przyjęliśmy na kapanie jedną zasadę praca i pokora – powiedział w poniedziałek prezydent Rafał Bruski, mając już pewne wyniki o wyborze na trzecią kadencję.

 

- To bardziej motywuje i powiem szczerze, że również przywróciło to dla mnie te wiarę w demokrację, że można w polityce mówiąc tylko prawdę, określać realne cele – mówił dzisiaj prezydent Rafał Bruski - Nie była to łatwa kampania, wiele obietnic, populizmu, z którymi zawsze ciężko się walczy.

 

Następnie najbliżsi współpracownicy Bruskiego w kampanii, radna Monika Matowska i Michał Sztybel podziękowali dziennikarzom za dobrą współpracę w okresie kampanii. Sztybel jednocześnie wyraził przeprosiny, gdyby w tym czasie doszło do niepotrzebnych zgrzytów, których przy takiej intensywności nie można ukryć.

 

Prezydenta Rafała Bruskiego pytano o zapowiedź posła Tomasza Lenza, że Platforma Obywatelska na marszałka zamierza ponownie rekomendować Piotra Całbeckiego - Ja wierzę, że jeżeli będą dobre wyniki dla naszej części województwa, czyli Tucholi, Nakła, Sępólna, Bydgoszczy i Inowrocławia, wcale tak nie musi być, bo to tak naprawdę od tego zależy.

 

- Mamy słuszne oczekiwania, aby po wielu latach marszałek był z Bydgoszczy. Czy się uda? To już jest arytmetyka – dodał prezydent Bruski.

 


Podsumowanie tych wyborów przez Tomasza Latosa - Latos gratuluje Bruskiemu i deklaruje dalszą pracę dla Bydgoszczy

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy