Jesteś tutaj: Home

Obradowała Rada Miasta Bydgoszczy

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz środa, 24 październik 2018 11:48

W środę odbyła się sesja Rady Miasta Bydgoszczy jeszcze w ramach kadencji 2014-2018, niewykluczone, że radni jeszcze w starym składzie zbiorą się na początku listopada. Nowa kadencja rozpocznie się bowiem dopiero po 16 listopada. Dzisiejsze obrady były spokojne.

Sesja rozpoczęła się od złożenia przez przewodniczącego Rady Miasta Bydgoszczy życzeń imieninowych prezydentowi Rafałowi Bruskiemu, wraz ze złożeniem gratulacji z powodu historycznego zwycięstwa już w pierwszej turze wyborów.

 

Wśród punktów merytorycznych znalazło się m.in. nadanie imienia Szkole Podstawowej nr 62 przy ulicy Stawowej 53 – Żołnierzy 1 Dywizjonu im. Tadeusza Kościuszki. Radni pozytywnie ocenili również politykę planistyczną prowadzoną przez bydgoski samorząd w kończącej się kadencji oraz wyrazili uwagi do uchwały krajobrazowej Nadwiślańskiego Parku Krajobrazowego, który z Bydgoszczą oddziałuje w połnocno-wschodniej części miasta.

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy