Jesteś tutaj: Home

Bydgoszcz ,,wschodzącym miastem” 2018 roku

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz wtorek, 05 luty 2019 07:02

W czwartek w Warszawie odbyła się GalaCEE Shared Services and Outsourcing Awards, która zgromadziła ponad 300 czołowych przedstawicieli globalnych firm outsorcingowych. Jest to największe dla tej branży wydarzenie w Europie Środkowej. Podczas tego wydarzenia miał miejsce ważny akcent związany z Bydgoszczą.

 

W czasie tej galii miało miejsce rozstrzygnięcie międzynarodowego konkursu CEE Shared Services and Outsourcing Awards. Bydgoszcz po raz kolejny wygrała w kategorii ,,Emerging City of the Year – Poland”, co można po polsku przedstawić jako ,,wschodzące miasto”. Nagrodę odebrała w imieniu Bydgoszczy Ewa Wiwatowska prezes Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego.

 

Gospodarka Bydgoszczy jest bardzo życzliwa dla podmiotów z sektora usług wspólnych, z silną orientacją na usługi IT. Obecnie zatrudnienie w tym sektorze przekracza 10 tys. pracowników, z czego 2 tys. miejsc pracy powstało tylko w okresie dwóch ostatnich lat. Jako bydgoszczanie wciąż jesteśmy świadkami powstawania nowoczesnych budynków biurowych. Tytuł ,,Emerging City” to tylko potwierdzenie tego.

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy