Jesteś tutaj: Home

Oficjalne podsumowanie koncertu dla Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz sobota, 09 marzec 2019 00:35

W niedzielę 24 lutego w pubie ,,Kubryk” odbył się koncert charytatywny z aukcją, z którego dochód przeznaczony zostanie na rzecz organizacji wypoczynku podopiecznych Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych. Organizatorzy koncertu po ostatecznym podliczeniu informują, że zebrano 10,6 tys. zł.

Dokładniej jest to kwota 10 tys i 621 zł oraz 33 grosze. Udało się zatem zebrać o tysiąc złotych więcej, niż informowaliśmy dzień po koncercie.

 

Najdrożej zlicytowano pióro od byłego Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego za 510 zł. O 10 zł taniej kupiony został krawat od przewodniczącego Rady Europy Donalda Tuska. Za 330 zł sprzedano obraz namalowany przez Katarzynę Banaszak.

 

Koncert charytatywny zorganizowali radni: Agnieszka Bąk i Ireneusz Nitkiewicz, wraz z Pauliną Popa. Patronat honorowy objął prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski.

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy