Jesteś tutaj: Home

Konfederacja: Musimy zakończyć jałowy spór między PO i PiS, i zając się prawdziwymi problemami

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz wtorek, 20 sierpień 2019 17:23

- Musimy uchronić Polskę przed zapaścią demograficzną i uchronić się przed kryzysem finansów publicznych, który nastąpi jeżeli nic nie zrobimy – wzywa Marcin Sypniewski, który oficjalnie został dzisiaj zaprezentowany jako lider listy wyborczej Konfederacji w okręgu bydgoskim.

W centrum Bydgoszczy zaprezentowano na razie lidera listy wyborczej do Sejmu. Kolejne nazwiska będą zaprezentowane w kolejnych dniach. W inauguracyjnej konferencji oprócz działaczy związany z Januszem Korwin-Mikke wzięli przedstawiciele Ruchu Narodowego oraz formacji Korona Grzegorza Brauna.

 

- Głęboko wierzę, że Polska prawdziwej i realnej zmiany. Wszystkie inne partie rządzą nami od lat. To one odpowiadają za ucieczkę milionów ludzi za granicę, za gigantyczny dług publiczny i za zapaść w służbie zdrowia – mówił Marcin Sypniewski - SLD, PSL, Platforma, PiS rządzą od wielu lat, to one tworzą ten system, który funkcjonuje od wielu lat w Polsce, a my z tym systemem walczymy.

 

Zdaniem Sypniewskiego programy socjalne rządu PiS nie rozwiązują w żaden sposób problemów demograficznych - Receptą na uzdrowienie sytuacji w Polsce nie jest masowe rozdawnictwo, nie można rozdawać pieniędzy na prawo i lewo, to nie jest żaden program. Od tego się nie wzbogacimy. Sukces gospodarczy bierze z odważnej obniżki podatków i z wolności. To wolność jest receptą, to wolność jest tą prawdziwą zmianą, której Polska potrzebuje. Wierzę na poparcie ludzi młodych dla Konfederacji, bo to jest ostatnia szansa by coś zmienić. Efekt 500 Plus nie działa, cały czas wisi nad nami katastrofa demograficzna i jeżeli mamy wdrażać zmiany systemu, to właśnie teraz, bo później będzie za późno.

 

Kandydatem Konfederacji do Senatu z okręgu bydgoskiego ma być Leszek Posłuszny.

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy