Jesteś tutaj: Home

Poseł Latos przewodniczącym Komisji Zdrowia

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Regionalne środa, 08 maj 2013 15:50
źródło; LatosTV

W związku z uzyskaniem przez przewodniczącego Komisji Zdrowia Bolesława Piechy mandatu senatora, wygasł jego mandat poselski. Automatycznie przestał on pełnić także  funkcję przewodniczącego w tej komisji. Na dzisiejszym posiedzeniu wybrano nowego przewodniczącego – posła Tomasza Latosa z okręgu bydgoskiego.

 

Kandydatura posła Latosa, który do tej pory pełnił funkcję wiceprzewodniczącego, była jedyną zgłoszoną. W głosowaniu cała komisja jednogłośnie udzieliła mu poparcia.

 

Dziękuje za zaufanie jakie państwo mi udzieliliście, będę się starał ich nie zawieść. Mam nadzieje, że będziemy pracować w zgodzie, a przed naszą komisją stoją wielkie oczekiwania podziękował za wsparcie poseł Tomasz Latos.

 

W prezydium Komisji Zdrowia zasiada także związany z naszym regionem poseł Jarosław Katulski. 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy