Jesteś tutaj: Home

Jakich tematów w kampanii wyborczej oczekują Polacy?

Napisane przez  Redakcja / Rzeczpospolita - rp.pl Opublikowano w Regionalne wtorek, 01 październik 2019 09:42

Będzie o dość ciekawym, ale niecodziennym badaniu sondażowym, respondenci nie wskazują bowiem swoich sympatii politycznych, ale tematy o których w ich opinii mówi się w tej kampanii wyborczej za mało. Sondaż na zlecenie dziennika ,,Rzeczpospolita” wykonała pracownia SW Research. W szczególności zapoznać powinni się z nim kandydaci, bo być może pomoże on w zdobyciu dodatkowych punktów u wyborców w ostatnich kilkunastu dniach kampanii.

 

Zdaniem aż 33,1% respondentów w badaniu SW Research zbyt mało uwagi komitety i kandydaci poświęcają problematyce ochrony zdrowia. Dla 11,7% przebadanych zbyt mało uwagi w kampanii poświęca się systemowi emerytalnemu. 11% badanych oczekuje większego zainteresowania tematem stosunku państwa z Kościołem, zaś 10,9% chce aby więcej uwagi poświęcono gospodarce.

 

A jakich tematów brakuje Państwu lokalnie?

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy