Jesteś tutaj: Home

Wybrano, a właściwie wybraliśmy, logo obchodów 100. rocznicy powrotu do Polski

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz środa, 30 październik 2019 00:49

64 propozycji logotypu obchodów wielkiego jubileuszu powrotu Bydgoszczy do Polski wpłynęło na ogłoszony przez Urząd Miasta konkurs. 8 najlepszych wybrała komisja konkursowa, które następnie trafiło pod głosowanie internautów. Ostatecznego wyboru dokonała komisja, ale zwycięski logotyp był również najczęściej wskazywany w głosowaniu internautów.

 

Wspomniany logotyp będzie towarzyszył nam niemal przez cały 2020 rok, przez cały rok będzie on też zdobił jeden z budynków nad Brdą, należący do grupy kapitałowej Immobile, która zaangażowała się w ten konkurs.

 

Autorem projektu jest biuro projektowe Dyvision z Łodzi. W nagrodę otrzyma ono od grupy Immobile, będącej sponsorem konkursu, nagrodę w wysokości 5 tys. zł.

 

- Bardzo się cieszę, że jako grupa kapitałowa Immobile mogliśmy wesprzeć inicjatywę, która jest bardzo ważna dla mieszkańców Bydgoszczy – powiedział Adam Chojnowski – Jesteśmy firmą rdzennie wywodzącą się z Bydgoszczy, tutaj mamy też siedzibę. Chcemy, aby było to wyjątkowe święto.

 

Grupa Immobile zamierza rozdać bydgoszczanom 30 tys. flag Bydgoszczy. Inauguracja rozdawania flag nastąpi 11 listopada, podczas obchodów Święta Niepodległości.

 

Wkrótce ruszy również plebiscyt ,,Bydgoszczanie stulecia”, w ramach którego wybierzemy najbardziej zasłużonych mieszkańców. Szerzej o plebiscycie napiszemy bliżej jego startu.

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

28. lstopada CZARNY DZIEŃ POLSKIEJ SŁUŻBY ZDROWIA.