Jesteś tutaj: Home

Tragedia pod Grudziądzem. Zginął były parlamentarzysta

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Regionalne piątek, 06 grudzień 2019 12:57
Tragedia pod Grudziądzem. Zginął były parlamentarzysta Fot: Radosław Pawłowski,

Dzisiaj w wieku 66-lat zginął w wypadku drogowym Janusz Dziecioł, któremu sławę przyniósł występ w pierwszej polskiej edycji reality show Big Brother. Zdobyta sława pozwoliła mu zostać posłem VI i VII kadencji Sejmu z okręgu toruńsko-włocławskiego.

Do tragicznego wypadku doszło przed godzina 9 w miejscowości Biały Bór pod Grudziądzem. Były polityk na przejeździe kolejowym bez szlabanów zderzył się z pociągiem relacji Grudziądz – Toruń. Według PKP PLK samochód osobowy kierowany przez Dzięcioła wjechał na przejazd pomimo ostrzegawczego czerwonego światła. Przyczyny wypadku wyjaśni specjalna komisja pod nadzorem prokuratura. Jest to standardowa procedura w przypadku wypadków z udziałem pociągów.

 

Obrażeń nie odniósł żaden z pasażerów pociągów.

 

Wypadki na przejazdach kolejowych są wciąż plagą w Polsce, stąd też tego typu tragedie powinny nam przypominać o szczególnej ostrożności w tego typu miejscach.

 

Mandat poselski Janusz Dziecioł sprawował będąc związany z Platformą Obywatelską. W ostatnich wyborach parlametnarnych kandydował z list PSL, mandatu jednak nie uzyskał.

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy