Jesteś tutaj: Home

Od niedzieli duże zmiany w rozkładach jazdy

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Regionalne czwartek, 12 grudzień 2019 15:32

W połowie grudnia, co roku na kolei ma miejsce ważne wydarzenie, mianowicie w życie wchodzą rozkłady jazdy pociągów na nowy sezon. Osobom wybierającym się w podróż zalecamy sprawdzenie nowego rozkładu, bowiem zmiany dotyczą większości kursów.

W naszym regionie do specjalnie dużych zmian nie dochodzi, na pewno odnotować trzeba uruchomienie drugiego połączenia zagranicznego z Bydgoszczy i Inowrocławia, do słowackiego miasta Żylina. Będzie to całoroczny pociąg, który z Bydgoszczy wyjedzie o godzinie 23;40, na Słowację dotrze około południa.

 

Drugim zagranicznym połączeniem jest stolica Niemiec Berlin. Dojdzie od niedzieli do odczuwalnej godziny odjazdu. Obecnie odjazd z Bydgoszczy ma miejsce o godzinie 8:59, od niedzieli będzie to 10:59.

 

Jeżeli chodzi o połączenia regionalne obsługiwane przez Polregio, będą dwa pociągi więcej (w dni robocze) z Bydgoszczy bezpośrednio do Włocławka o godzinie 15:02 i 16:05, które być może będą się cieszyć zainteresowaniem osób dojeżdżających do Bydgoszczy do pracy.

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy