Jesteś tutaj: Home

S-5 przygotowywana do otwarcia

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Regionalne piątek, 20 grudzień 2019 21:31
S-5 przygotowywana do otwarcia Fot: GDDKIA

Mowa o jednym odcinku, ale będzie to historyczne wydarzenie z tego powodu, że będzie to pierwszy odcinek w województwie kujawsko-pomorskim. Najprawdopodobniej odcinek od granicy województwa wielkopolskiego do Jaroszewa, z obwodnicą Żnina, zostanie otwarty w sobotę 21 grudnia.

Pierwotnie GDDKiA planowało oddać kierowcom odcinek już w piątek. Okazało się jednak, że nie zdążono z odbiorami trasy i będą one kontynuowane w sobotę. Najprawdopodobniej tego dnia zostanie oddany odcinek.

 

Nie ma na razie terminu oddania odcinka Aleksandrowo – Tryszczyn, czyli północnej obwodnicy Bydgoszczy, który również był planowany na bieżący rok. Z uwagi na to, że przed nami dużo dni wolnych od pracy, istnieje prawdopodobieństwo, że trasą pojedziemy dopiero w styczniu.

 

Na kolejne dwa odcinki poczekamy przynajmniej kilka miesięcy. Najgorzej wygląda sytuacja trzech odcinkach (Białe Błota – Szubin; Nowe Marzy – Dworzyskowo; Dworzyskowo-Aleksandrowo), gdzie poszukiwani są wykonawcy do dokończenia prac, gdzie poczekamy przynajmniej rok.

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy