Jesteś tutaj: Home

Od czwartku zajęcia szkolne będą odwołane

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Regionalne środa, 11 marzec 2020 11:09
Od czwartku zajęcia szkolne będą odwołane Fot: A. Guz / KPRM

Premier Mateusz Morawiecki zdecydował dzisiaj o odwołaniu zajęć lekcyjnych w szkołach, przedszkolach i żłobkach. Lekcje nie będą się odbywać już od jutra, placówki będą jednak pracować do końca tygodnia, oferując opiekę nad dziećmi w formie świetlicowej.

Obserwując rozwój zakażeń koronawirusem w krajach, które zbyt późno podjęły pewne trudne, ale niezbędne kroki - w duchu przezorności i odpowiedzialności - podjąłem dziś decyzję o zamknięciu wszystkich szkół, przedszkoli i żłobków. Dla ojca dzieci w wieku szkolnym był to trudny wybór, ale wierzę, że jedyny właściwy. Zdrowie dzieci jest dla każdego rodzica najważniejsze – komentuje swoją decyzję premier Mateusz Morawiecki - Nie możemy pozwolić, by sytuacja w Polsce rozwinęła się do postaci takiej, jaką widzimy aktualnie na zachodzie i południu Europy.

 

Zamknięte zostaną także instytucje kultury oraz kina.

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy