Jesteś tutaj: Home

Co roku dzielili się w święta jedzeniem z potrzebującymi, teraz też możemy pomóc

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz czwartek, 09 kwiecień 2020 00:00

W Boże Narodzenie i przy okazji świąt Wielkiejnocy odbywały się akcje ,,Ciepło serca w słoiku”, w ramach której rozwożono bezdomnym posiłki. W tym roku jest to właściwie niemożliwe z uwagi na sytuację epidemiczną, ale pomoc dla potrzebującym jest organizowana.

- Widząc ile jest osób potrzebujących i ich przybywa, postanowiliśmy, że robimy dodatkowy dyżur w najbliższą sobotę o 16, żeby osoby potrzebujące otrzymały pomoc i dodatkowe jedzenie na święta. Tego nie będzie dużo, ale postaramy się, aby każdy coś miał – wyjaśnia radny Ireneusz Nitkiewicz.

 

Dodatkowo do schronisk dla bezdomnych zostanie rozwieziona żywność, a słodycze trafią głównie do domów dziecka, które przekazywali ludzie dobrej woli. Jeżeli chcemy wesprzeć akcję jakąś żywnością, to możemy zrobić to jeszcze dzisiaj (czwartek) w salonie ,,Optyk Michalscy” (na wysokości ulicy Śniadeckich) oraz w pracowni krawieckiej Karola Włodarskiego na Wojska Polskiego.

 

Codziennie posiłki dla bezdomnych i ubogich gotują księża z Bazyliki. Można ich wesprzeć również przywożąc żywność, dzisiaj drożdżówki dostarczył randy Nitkiewicz, ale też bez wychodzenia z domu przelać dowolną kwotę pod linkiem - https://zrzutka.pl/fvv8br?utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=sharing_button&fbclid=IwAR2y-_ukn0wvh5677heLDJ2aLw4yJ5-8moq1x5v5EwR2k8e7DwWeoSXoqa4

 

  

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Wczoraj Ziobro i kamraci głosują z opozycją...
A prezes dzisiaj"każdy kto rozbija dzisiaj prawicę działa przeciw Polsce, przeciw polskiej rodzinie"

 

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 26 lutego 2021