Jesteś tutaj: Home

Bydgoskie środowisko Porozumienia podzielone w sprawie wyborów w maju

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz piątek, 01 maj 2020 00:08

We wtorek wieczorem informowaliśmy o stanowisko bydgoskich struktur Porozumienia, które wręcz dały do zrozumienia Jarosławowi Gowinowi, że oczekują od niego zakończenia dialogu. Jak ustaliliśmy struktury nie są jednak w tym temacie jednomyślne.

Uważamy, że odrzucenie wskazanego przez Jarosława Gowina kompromisowego rozwiązania przesunięcia wyborów o 2 lata wraz z dokonaniem korekty w Konstytucji ukazało z całą ostrością, że obozowi opozycji nie zależy, ani na zdrowiu Polaków, ani na walce z gospodarczym kryzysem. Rekomendujemy zatem zakończenie rozmów i zwracamy się do posłów Porozumienia z apelem o poparcie uzgodnionego w ramach Zjednoczonej Prawicy terminu wyborów – napisano w stanowisku Zarządu Okręgu Bydgoskiego.

 

Jak ustaliliśmy przeciwko przyjmowaniu tego stanowisku głosował przewodniczący zarządu, radny wojewódzki Adam Banaszak. Stanowisko przeszło m.in. głosem byłego posła Andrzeja Walkowiaka. Na stronie w mediach społecznościowych Porozumienia już go jednak nie przeczytamy, zostało bowiem ocenzurowane przez struktury.

 

Przeciwko organizacji wyborów, czyli w duchu przeciwnym do zajętego stanowiska, wypowiadają się też działacze młodzieżówki ,,Młodej Prawicy” z okręgu bydgoskiego.

 

Na razie nie ma warunków, aby autobusy pojawiły się na Siedleckiej

  

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Wczoraj Ziobro i kamraci głosują z opozycją...
A prezes dzisiaj"każdy kto rozbija dzisiaj prawicę działa przeciw Polsce, przeciw polskiej rodzinie"

 

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 26 lutego 2021