Jesteś tutaj: Home

,,Głos Bydgoszczy”: Porozmawiajmy o naszym samorządzie

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz niedziela, 21 czerwiec 2020 19:16

Mamy dzisiaj zaszczyt zaprezentować Państwu premierowe wydanie naszej audycji publicystycznej ,,Głos Bydgoszczy”, w której Adam Goździewski i Sebastian Grysiak będą prowadzić dyskusje na tematy kluczowe dla bydgoskiej, wojewódzkiej i osiedlowej samorządności. Premierowa dyskusja jest dość długa, ale dotyczy też szerokiego zagadnienia jakim jest podsumowanie 2019 roku w bydgoskim samorządzie.

 

Tematyka jest nieprzypadkowa, bowiem w najbliższą środę radni będą dyskutować nad udzieleniem prezydentowi Rafałowi Bruskiemu wotum zaufania i absolutorium, właśnie za 2019 rok. W dyskusji udział biorą: Jakub Mikołajczak (Koalicja Obywatelska), Marcin Lewandowski (Prawo i Sprawiedliwość), Dorota Paczewska (RO Łęgnowo-Wieś) oraz Marek Grabowicz (Stowarzyszenie ,,Górzyskowo”).

 

 

W dzisiejszym wydaniu nasi goście wielokrotnie próbowali się przekonywać do swoich racji, a przecież o to w dyskusjach powinno chodzić. Szczególnie trudną rolę miał radny Mikołajczak, który reprezentując koalicję rządzącą miastem musiał odnosić się do pojawiających się wątpliwości pozostałych gości. Mamy nadzieję, że ,,Głos Bydgoszczy”, który będziemy nagrywać przy okazji sesji samorządów, zapełni deficyt w lokalnej publicystyce.

 

Za pomoc w realizacji materiału dziękujemy Park Hotel w Bydgoszczy.

 

 

 

 

 

  

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Wczoraj Ziobro i kamraci głosują z opozycją...
A prezes dzisiaj"każdy kto rozbija dzisiaj prawicę działa przeciw Polsce, przeciw polskiej rodzinie"

 

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 26 lutego 2021