Jesteś tutaj: Home

W niecałe 200 godzin przejechał Polskę wzdłuż Wisły na – hulajnodze

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz środa, 15 lipiec 2020 15:29
W niecałe 200 godzin przejechał Polskę wzdłuż Wisły na – hulajnodze Fot: Facebook

Gdy w niedzielę Polska żyła emocjami wyborczymi, na metę w Gdańsku dojeżdżali uczestnicy maratonu Wisła1200, nazwa pochodzi od dystansu około 1200 km, jaki przyszło pokonać uczestnikom. Wymogiem ukończenia było pokonanie trasy w czasie krótszym niż 200 godzin. Udało się to bydgoszczaninowi Piotrowi Kluszczyńskiemu, który okazał się wyjątkowym uczestnikiem.

Rajd wyruszył 4 lipca spod Baraniej Góry, najlepszy Radosław Gołębiewski nad morze dotarł rowerem w niecałe 60 godzin. Piotr Kluszczyński postanowił pokonać ten maraton na hulajnodze, która na pierwszy rzut oka przypominała rower, ale nie posiadała mechanizmy napędowego, czyli bydgoszczanin musiał się odpychać nogami. W niedzielę w Gdańsku pojawił się na mecie po 199 godzinach i 21 minutach od wystartowania, tym samym stał się jedynym uczestnikiem rajdu, który pokonał go w regulaminowych 200 godzinach na hulajnodze.

 

Uczestnicy maratonu Wisła1200 nie mogli na trasie korzystać z pomocy osób trzecich. Musieli zatem cały prowiant wieść ze sobą.

 

Gratulujemy.

 

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Wczoraj Ziobro i kamraci głosują z opozycją...
A prezes dzisiaj"każdy kto rozbija dzisiaj prawicę działa przeciw Polsce, przeciw polskiej rodzinie"

 

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 26 lutego 2021