Jesteś tutaj: Home

National Geographic zaprasza do zwiedzania Bydgoszczy

Napisał  Opublikowano w Bydgoszcz sobota, 05 wrzesień 2020 08:07

W ostatnim czasie na portalu National Geographic Polska ukazała się publikacja, w której wprost zachęca się turystów do odwiedzenia Bydgoszczy i poznania jej uroków - W mieście można natrafić na liczne pomniki. Godna uwagi jest zwłaszcza słynna Łuczniczka - efektowna rzeźba z Parku Kochanowskiego. Jest to jedna z najstarszych rzeźb, jakie można znaleźć na terenie miasta – czytamy na portalu.

W mieście o tak bogatej historii każdy znajdzie coś dla siebie – zachęca National Geographic do wizyty nad Brdą. Publikacja zachęca m.in. do odwiedzenia Katedry Bydgoskiej oraz przyjrzenia się wizerunkowi Matki Boskiej Pięknej Miłości, obrazowi mającemu wielką wartość zabytkową i sentymentalną. Zachęca się również do wizyty w Muzeum Okręgowym oraz do skorzystania z ,,zielonych” walorów Bydgoszczy – ze spaceru na Wyspie Młyńskiej, czy do odwiedzin w Parku Kazimierza Wielkiego, pojawia się również zaproszenie do Myśłęcinka.

 

National Geographic za ciekawszą atrakcję wskazuje również Muzeum Mydła i Historii Brudu.

 

Więcej na stronach wydawnictwa: https://www.national-geographic.pl/traveler/artykul/bydgoszcz-co-warto-zobaczyc-atrakcje-na-weekend-i-dluzszy-pobyt?page=1

 

  

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Wczoraj Ziobro i kamraci głosują z opozycją...
A prezes dzisiaj"każdy kto rozbija dzisiaj prawicę działa przeciw Polsce, przeciw polskiej rodzinie"

 

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 26 lutego 2021